Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: anonimowa bukmacherka

  1. #1

    Domyślnie anonimowa bukmacherka

    Witam
    Interesuje mnie zakrycie IP przed firmami bukmacherskimi.
    Lacze sie przez strony np: http://www.pinnaclesports.com , www.betfair.com, www.bettson.com, www.expekt.com
    posiadam wszedzie konta w PLN ale gram pewnym systemem i musze zalozyc sobie nowe konta (na dziadka) i wszedzie jako waluta €.
    Czy zwykle proxy wystarczy do zamaskowania przed firmami ? Jak myslicie w jakim stopniu zaawansowania dzialaja takie firmy aby wykrywac realne IP ?

    Regulamin bukow jest prosty:
    1 ip - 1 konto
    1 domostwo - 1 konto

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    uzyj vpn
    War, war never changes.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    malo to proxy jest w googlach? Zarejestruj konto przez proxy, recze ci, ze jak bedziesz przegrywal lub wygrywal 10 ojro na tydzien to nikt cie nie bedzie sprawdzac
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    oj malo jeszcze wiesz o grach on-line cos mi sie wydaje... systemy trackingu sa znacznie bardziej rozbudowane niz Ci sie wydaje wiec powiem tak - rozne komputery z roznych IP i powinno byc ok... ale gwarancji dac nie moge bo wnetrznosci i logika dzialania tych systemow sa objete scisla tajemnica firm, w kazdym razie firmy te sa swiadome ryzyka (z tego zyja) i na pewno jakos to monitoruja

    moge zasugerowac jedynie kilka komputerow, kilka proxy w odpowiednich krajach, rozne konta bankowe i karty kredytowe (w odpowiednich krajach oczywiscie) - to zaczyna byc spora operacja i szczerze mowiac, nie wiem czy warto az tyle trudu sobie zadawac bo nie masz gwarancji wygranej (przynajmniej tak mi sie wydaje ale moge sie mylic)

    EDIT:
    zapomnialem zyczyc powodzenia i udanej zabawy bo w koncu o to chodzi, prawda?
    Ostatnio edytowane przez TQM : 01-12-2010 - 22:15
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    dzieki
    ogolnie to wygladaloby tak:
    na dzaidka zalozony adres moneybookers i wszystkie operacje tylko przez ten serwis

    znalazlem sobie takie serwisy: http://itshidden.com/, https://www.ipredator.se/?lang=en

    wystarczyloby takie cos ? zwykle proxy mysle ze daja za malo anonimowosci, bukmacher uparty moglby sobie odczytac moje IP rzeczywiste

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    nie wystarczy bo jesli grasz w jednej firmie paroma kontami i wszystkie zasilasz z tego samego konta w moneybrokers to oni to wylapia tak czy inaczej...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    Życie to nie bajka
    A hazard to nie sprzedawanie gier na allegro z konta babuni jak cię dojadą to sam zobaczysz

    Jak coś to jedynie na mieście z miejsc z różnych spotów a jeśli chodzi o konta to najlepiej sąsiada albo jeszcze nie wiem kogo.

    Pzdr

    Motyw z filmu Hacker policjanci musieli zejść do reala aby złapać hackera bo przez sieć nie dawali rady.
    Kieruj się tym motywem
    Ostatnio edytowane przez Piotrb85 : 01-23-2010 - 19:37
    They must find it difficult
    Those who have taken authority as the truth
    rather than truth as the authority.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Usmialem sie czytajac powyzszy post... wiec powiem to wprost:

    nie wazne czy masz jeden adres IP czy wiele - liczy sie slad pieniedzy, skad wchodza do systemu i gdzie wychodza

    mozesz doladowac swoje konto z karty swojej, babci, sasiada i kochanki - nie ma znaczenia... ale wygrane musisz jakos tez odebrac i nie bedziesz mogl sobie wybrac na ktore konto/karte jesli doladowywales konto z kilku kart :-)
    Jakby sie nie ukrywac, kasa zosaje wyplacona na jedno konkretne konto - patrzysz gdzie, masz gracza... i nie wazne co kombinowal wczesniej, tutaj sie nie ukryje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. Domyślnie

    Witam, takze interesuje mnie ten temat - ze wzgledu na czeste limitowanie kont przez firmy bukmacherskie. Uzywalem VPN i przez chwile dawalo sie grac na innym adresach IP na nowo zakładanych kontach uzytkownikow. Po jakims czasie nowo otwierane konta byly automatycznie limitowane. Metodą prób i błędów doszedłem do wniosku, że rozpoznawany jest także komputer. Na laptopach znajomych dało się grać dopóki ich komputer nie trafiał na czarną listę.

    Nabywanie nowego (ewentualnie uzywanego) komputera do nowego konta u bukmachera jest dosyć kłopotliwe, więc mam pytanie czy istnieją jakieś metody by maskować peryferia(?) komputera lub zmieniać ich opis na inny tak aby oszukać soft firmy bukmacherskiej. Dzięki za ewentualne rady.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zalezy od tego jak realizuja wykrywanie a tego nikt Ci nie powie bo jest to objete tajemnica firmy generalnie - pozostaje metoda prob i bledow... az nie znajda i nie zmienia sposobu dzialania.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj