Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: jak ODCZYTAC hasło admina w xp

  1. #1

    Exclamation jak ODCZYTAC hasło admina w xp

    Witajcie, mam problem otóz próbuje odczytac hasło, nie zmienic. Sytuacja wygląda tak : ja mam konto z ograniczeniami, brat pełen dostęp. Znalazłem że moge wejść przez tryb awaryjny, i tak zrobilem. Po wejsciu mam do wyboru dwa konta Administrator oraz Łukasz( konto braciaka) gdy klikam na konto brata dalej pyta o hasło ale na administratora nie więc wchodze, skopiowac pliku SAM nie moge, bo odmawia. I mój problem w tym jak je odczytac? Tylko prosze nie pisac że takie wątki były 1000 razy, tylko podajcie adres strony albo co. Z góry thx.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    masz dostęp do konta admina to wejdz do panelu sterowania/narezdzia administarcyjne/zarzadzanie komputerem /urzytkownicy igrupy lokalne/urzytkownicy zaznacz prawym przyciskiem myszy swojego brata pózniei wejdz w opcje ustawienie hasła tylko niemów n ikomu bo to tajny super hakerski sposób hakowania własnego komputera działa tylko gdy jest sie super hakerem takim jak ja

    hasło admina jest puste

    hasło łukasza rzeczywiscie jest w pliku sam

    plik sam jest w katalogu C:\WINDOWS\repair chociash wcale niemusi go tam być
    a hasła niemusza sie zgadzac
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 01-10-2007 - 16:51

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ble34 - ale wiesz brat zawsze moze być super adminem i sie zoriętować ze niepowolana osoba posiada uprawnienia administratora...

    zbusiu - z tego co napisałeś wyniki ze poprostu użytkownik Administrator nie ma hasła (czy raczej ma puste hasło ) zrób tak:

    gdy wyskoczy ci ekran logowania (czyt. takie niebieskie zaraz po takim czarnym jak sie komputer włączy gdzie klikasz na nazwę twojego urzytkownika obok obrazka i logujesz sie do windows'a )

    wciskasz i trzymasz [alt] i [ctrl] i wciskasz dwukrotnie [del]
    pijawi cie sie okienko gdzue jako login wpisujesz Administrator i nie wpisujesz nic w pole Haslo - czyli poprostu logujesz sie na inne konto systemowe - tu możesz instalować wszystko co ci sie podoba i kozystać z tego na swoim koncie (no prawie wszystko )
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #4

    Domyślnie

    ble34 z tego co zrozumialem to ty mi mówisz jak zmienić hasło, albo nic nie rozumie :P z tego ci piszesz

    eMCe spróbowałem tak nie wejdee jedyne na admina przez awaryjny tak pisze ze mam ograniczenia :/

    Heh co robic a moze jakos da sie odczytac ten plik SAM i o co chodzi z tym katalogiem C:\WINDOWS\repair jak ten plik SAm mam równiez w C:\WINDOWS\system32\config
    To po jakiego dwa i czy cos to daje?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    ten wrepair mozesz sobie otwierac kopiowac robic z nim co chcesz a dlaczego on sie tam tworzy nniejestem pewny ale ma to chyba związek
    z funkcjami przywracania systemu cz cos
    jak juz wyczaiłes ten SAm to zciagni sobie l0pthcrack taki program wejdz w opcje i zaznacz import sam
    a pózniei run no i czekai

  6. #6

    Domyślnie

    a czy mógłbys mi podac strone skad to sciagnąc bo szukam niby jest ale sciagnac sie nie da :/ albo mi przesłac

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    niemam l0ptha usiebie wtei chwili więc ci nieprześłe linków tez niemam

  8. #8

    Domyślnie

    1)Musisz mieć dostęp do konta administratora.
    2)Ściągnij PROACTIVE PASSWORD SYSTEM RECOVERY (+ serial)
    3)Odpalasz i masz xD

  9. #9

    Domyślnie

    ok sciągnolem ale nie mam pojecia jak to obsługiwac, sciagnolem Proactive System Password Recovery 4.1.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To moze tak zajrzysz do helpa albo na strone autora?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Autor: 12-27-2006, 13:41
  2. Odpowiedzi: 11
    Autor: 12-24-2006, 20:58
  3. Zapomniane hasło *.7z
    By illusion in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 08-19-2006, 00:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj