Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Znam adres mac karty wifi jak znaleźć właściciela?

  1. #1

    Domyślnie Znam adres mac karty wifi jak znaleźć właściciela?

    Znam adres mac karty wifi jak znaleźć właściciela? Jakim programem przeszukać eter, aby zdobić więcej informacji? Nazwa komputera?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Garwolin/Warszawa
    Postów
    107

    Domyślnie

    np programem wireshark, jak przesledzisz pakiety ARP to wylapiesz jego ip.
    "Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie dokonuje tego wynalazku."

  3. #3

    Domyślnie

    IP znam gość łączy się z routerem bez zabezpieczeń. Ja chce się dowiedzieć kto to, bo w zabezpieczeniach w konfiguracji routera jako nazwa jest unknown. Jakiś program którym sprawdzę jego nazwe kompa bym potrzebował.

  4. #4

    Domyślnie

    To zalezy czy znalesc w sensie cybernetycznym(komputer, ip itd.) czy realnie chcesz wiedziec skad idzie sygnal. W drugim przypadku proponuje netstumblera + gps jesli posiadasz, ja tak znalazlem osobe ktora jest teraz moim dostawca sieci . ew. jesli ta osoba sie laczy z twoim AP to daj w nazwie sieci numer telefonu, albo jakas informacje - social uber alles .

  5. #5

    Domyślnie

    Znaczy tak, chce się dowiedzieć jaki mac ma właściciel, aby włączyć filtrowanie po mac, bo ktoś 3 się podłącza i zabiera mi minutki na rs (stałe łącze). Z tego co kiedyś zauważyłem właściciel ma w nazwie kompa imię i nazwisko, ale za nic nie mogę sprawdzić który mac jest jego, bo się nie wyświetla...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Garwolin/Warszawa
    Postów
    107

    Domyślnie

    ja juz nic nie rozumiem, najpierw piszesz ze znasz mac karty a teraz piszesz ze chcesz sie dowiedziec jaki mac ma wlasciciel..... to za ciezkie dla mnie... a co do filtracji mac... masz siec skladajaca sie z 3 klientow, w tym jednym jestes Ty i nie umiesz rozpoznac ktory to intruz....? a jak sie niby podlacza...masz ta siec zabezpieczona? wepem? to dla mnie jedyna mozliwosc... zmien na wpa bedzie spokoj.
    "Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie dokonuje tego wynalazku."

  7. #7

    Angry

    Ja tez juz nic nie kapuje z tego. Napisz wkoncu, w jednej linijce co MASZ a w drugiej czego SZUKASZ, bedzie nam latwiej. Jezeli chcesz poprostu odciac gosciowi dostep to ustaw tylko swojego MAC'a w filtrowaniu, albo WPA i bedzie spokoj. A jak chcesz go odszukac to: zostaw w nazwie/info o sieci jakies dane swoje i popros zeby sie odezwal, albo sproboj zobaczyc skad idzie sygnal(netstumbler + gps powinien zalatwic sprawe) i popatrz po oknach gdzie anteny sa, ew. skad ida kable do anten na dach . Oczywiscie mozna tez sprobowac "posluchac" w sieci i zdobyc potrzebne informacje ale... jak dla mnie to za duzo z tym roboty - po co komplikowac proste sprawy?

Podobne wątki

  1. adres MAC liveboxa
    By michalski007 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 05-18-2007, 19:10
  2. adres Mac
    By beti in forum Hacking
    Odpowiedzi: 16
    Autor: 05-10-2007, 17:32
  3. Jak znalezc adres ip strony??
    By Arcanus in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 09-10-2006, 14:31
  4. problem z obsluga karty wifi
    By szpuni in forum Perl/Python/TCL/Prolog
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 08-16-2006, 11:47
  5. Jak obliczyć/znaleźć adres shellcode -u?
    By I_v0 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-07-2006, 11:13

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj