Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 20

Temat: usuwanie wiadomości na gg

  1. #1

    Domyślnie usuwanie wiadomości na gg

    Potrzebuje pomocy... nie znam sie za bardzo na komputerach a na pewno nie na hackingo wiec pomyslalam ze moze ktos mi tutaj pomoze. Otoz problem mam taki:
    napisalam pewna wiadomosc na gg do mojego chlopaka przez pomylke (miala byc do kogos innego) i chcialabym ja usunac z serwera gg. Wiem ze chlopak dzis jeszcze nie wlaczy kompa wiec wiadomosc jest w dalszym ciagu na serwerze... czasu mam nie wiele bo chlopak jutro rano a najpozniej ok14 wlaczy kopa i odczyta ta straszliwa wiadomosc. Czy istnieje mozliwosc jej usuniecia? Czy ktos bylby w stanie mi pomoc. Nie obchodza mnie metody. Byleby nie trzeba bylo isc do niego i wczesniej niz on uruchamiac programu bo to niestety jest niemozliwe.
    Blagam... bo i tak mi sie juz swiat wali

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    normalnie to bym chyba ci nie pomógł ale sobie tak spaliłem plecy na słoncu ze nie mogę spać i siedzę 2 noc pod rząd i sie nudzę...

    pytanie takie czy chłopak sie kiedy kolwiek logował z twojego kompa i czy zostało gdzieś u ciebie jego konto gg
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    niestety nie nie mam nic poza numerem jego gg i adresem e-mail nawet nie wiem jakie ma IP. Wiem tyle ze internrt ma przez chello jesli to cos pomoze...
    a za pomoc... lub chocby zainteresowanie tematem naprawde dziekuje

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ok wiec sprawa prezentuje sie tak ze jedyne co możesz zrobić to probować złamac hasło albo na maila albo do gg - obydwa będą przechowywane po stronie serv era - tak wiec jak by kto powiedzieć... powodzenia i krzyżyk na drogę - prędzej 3 razy pod rząd szóstkę w totka strzelisz niż złamiesz do jutra hasło przez brute force - lepiej pobaw sie w psycholożke i spróbuj sie domyśleć jakie dał hasło na gg lub na maila - pamiętaj ze nie koniecznie ten mail który ty masz musiał być użyty podczas zakładania konta na gg!!

    niestety to wszystko co mogę zrobić w twojej sprawie...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5

    Domyślnie

    oki czyli jak u siebie na kompie odczytam ta wiadomosc to jutro sie ona u niego juz nie pojawi? Jak tak to chwile moge poprobowac... bo wiem co on mogl powypisywac... a poza tym moze ma to samo haslo na e-mailu wiec tam bedzie przypomnienie hasla.... na gg chyba tez z reszta jest. Tylko mam nadzieje ze to pomoze i u niego juz sie to nie wyswietli. DZIEKI

    jeszcze sobie przypomnialam... nie wiem czy to cos da ale chyba kiedys instalowalismy na outlooku jego maila... wiec isnieje mozliwosc, ze jest tam jego haslo... lub bylo... ale czy to cos da? Mnie jest nie potrzebny e-mail tylko gg.

    zaczynam kombinowac bardziej... jest nadzieja bo mam juz dostep do jego konta e-mail, o ile to konto wlasnie podal przy rejestracji gg. Na outlooku niestety tylko ale trudno najwyzej wykasuje mu wszystkie wiadomosci jakie mial na poczcie.
    Ostatnio edytowane przez szliz : 07-19-2007 - 00:13

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    outbooka da się skonfigurowac tak zeby nie kasował z servera wszystkich maili
    (ustawienia konta)

    sprubuj przypomniec sobie jego hasło na maila z gg jak odczytasz to u siebie to u niego sie nie pojawi

    jesli juz usunełas wszystkie maile z konta to zawsze mozesz zgonic na jakiegos wirusa, brata, przypadek itp :d jak kocha to wybaczy lub tez nie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7

    Domyślnie

    niestety adres e-mail podal inny. Mam juz ostatnia szanse... mianowicie potrzebne mi haslo ktore zapisane jest w outlooku do jago skrzynki na o2... istnieje po prostu nadzieja ze to bedzie to samo haslo. Jak wiadomo outlook zapisuje haslo kropeczkami i jest ono nie widoczne. Jak je odczytac? Sprawa jest pewnie prosta... ale ja jestem zielona. Przepraszam ze zameczam... po prostu to ostatnia mozliwosc

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ściągnij sobie program do tego:
    nawet byłem tak miły ze poszukałem
    sprawdź te pozycje:

    http://www.programs.pl/program,600.html
    http://www.programs.pl/program,290.html
    http://www.programs.pl/program,294.html
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9

    Domyślnie

    wielkie dzieki... za wszystko choc haslo nie jest jednak to samo... wiem przy najmniej ze zrobilam wszystko co moglam... Niech ci starania zostana wynagrodzone!

    Pozdrawiam serdecznie

  10. #10

    Unhappy usuwanie konta gg

    Mam maly klopot moj chlopak szantazuje mnie rozmowami w archiwum na gg ze mna kiedys wchodzil na swoje gg u mnie na kompie i nie jest ono zamkniete czy mopge usunac wiadosmosci z jego archiwum na jego kompie cale konto zeby nie mogl wejsc i przeczytac lub zalozyc haslo zeby nie mogl wejsc Pilnie potrzebuje pomocyyyy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podsłuch wiadomości sms
    By boozy in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 26
    Autor: 10-16-2009, 12:51
  2. Odkowanie wiadomości
    By czarnooch in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 03-02-2007, 19:41
  3. Gdzie znajdę więcej wiadomości nt. web page hack, podmieniania stron itp.?
    By prezes in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2007, 15:18
  4. Nieprzeczytane wiadomości
    By m4rquez in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-04-2006, 12:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj