Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zostałem okradziony i potrzebuję pomocy

  1. #1

    Domyślnie Zostałem okradziony i potrzebuję pomocy

    Cześć, zostałem dzisiaj okradziony na sumę 100 dolarów w grze CS:GO.
    Człowiek chciał kupić ode mnie przedmiot wyceniany na tę kwotę, umówiliśmy się na transakcję przez legitymowaną stronę cs.money i dałem się wykiwać bo nigdy tego wcześniej nie robiłem i przez jakiś "API-key" mnie opitolił...

    Mam go na Steam, on ma tam wysoki poziom oraz dużo się udziela. Pytanie, czy ktoś może pomóc mi go namierzyć? Myślę, że jak go postraszę, że mam jego IP, lokalizację, że wiem jak się nazywa i gdzie mieszka, to może uda mi się go skłonić aby oddał mi przedmiot albo, żeby przestał oszukiwać innych i żerować na zwykłych "prawilnych" graczach.

    Jestem w stanie zapłacić! ale zrozumiem jak ktoś po prostu będzie chciał się zabawić w MrRobota i pomóc poszkodowanemu! piszcie jak coś na mojego maila [email protected]

    Dzięki serdeczne chociaż za przeczytanie. Jak znacie kogoś kto może pomóc to też proszę o kontakt! płacę złotem czy bitcoinem! dołączam poniżej link do jego steam community profile

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198859531170/

  2. Domyślnie

    Raczej ciezko bedzie znalezc dane tej osoby moze zmien hasło dla pewnosci zeby wiecej sie to nie moglo juz powtorzyc

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, juz trudno. Nauczka na przyszłośc :c Pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robin64 Zobacz post
    Nawet jak namierzysz IP to na jego podstawie nie zdobedziesz danych osobowych ani adresu zamieszkania.
    A w necie widziałem jak gosciu gra w taką gierke Pub G czy jakoś tak (strzelanka), zmienia głos na murzyna z afryki i podszywając sie pod jakiegoś generała makumbe straszy dzieciaki, znajdując ich ip >imie, nazwisko, miasto itd na tej podstawie. Myślałem, że to możliwe dlatego.

  5. #5

    Domyślnie

    nie uda ci się znalezć danych osóbowych nawet z IP

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj