Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Wypełnianie okna wiadomości przy zakładaniu tematu

  1. #1

    Domyślnie Wypełnianie okna wiadomości przy zakładaniu tematu

    Witam,

    okno wiadomości przy zakładaniu/odpowiadaniu na temat "dziwnie" umieszcza literki. Tzn jak piszę i wyraz nie mieści się w ramce, to nie jest cały przenoszony tylko ucinany w połowie a reszta jest doklejana pod spodem. Czy można to naprawić?

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Oj tam czepiasz się - w skali Wszechświata to nie jest duży problem xD

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Np. Kliknąć "Podgląd"
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  4. #4

    Domyślnie

    Mi osobiście bardziej przeszkadza to że jest przycisk odpowiedz z cytatem dla osób nie zalogowanych, który automatycznie przerzuca do okna logowania. Chodzi mi o przypadek kiedy cytat jest długi żeby go kasować i w ogóle o to że trzeba ;D, a jestem zbyt leniwy by kliknąć zaloguj, a potem odpowiedz.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Na to jest równie prosta recepta. ctrl+a a następnie del.

    Ludzie jesteście na forum hackerskim pokażcie chociaż minimalny poziom wiedzy o komputerach, bo się ośmieszacie.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orb Zobacz post
    Na to jest równie prosta recepta. ctrl+a a następnie del.

    Ludzie jesteście na forum hackerskim pokażcie chociaż minimalny poziom wiedzy o komputerach, bo się ośmieszacie.
    Co ty myślisz że nie znam skrótów klawiszowych? Proszę Cię... to nie jest recepta, dalej trzeba wykonać zbędne ruchy...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Jak te ruchy są dla ciebie ciężkie/czasochłonne, to ja chciałbym zobaczyć jak ociężale musisz się poruszać o_O.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orb Zobacz post
    Jak te ruchy są dla ciebie ciężkie/czasochłonne, to ja chciałbym zobaczyć jak ociężale musisz się poruszać o_O.
    Zdziwiłbyś się i przeprosił za te słowa

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Człowieka, który pracował na stacji paliw ciężko zadziwić szybkością

    Sorki za offtop. Bym ustawił post do wygaszenia, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orb Zobacz post
    Człowieka, który pracował na stacji paliw ciężko zadziwić szybkością

    Sorki za offtop. Bym ustawił post do wygaszenia, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.
    Stacja paliw? nie wdziałeś co rodacy robią na taśmach na wyspach zgadzam się duży off się zrobił. Bez odbioru. Pozdrawiam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj