Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Jak sie wlamuje?

  1. #1

    Talking Jak sie wlamuje?

    Jak sie wlamuje? Zdecydowalem ze napisze lamerski temat bo na nielamerskie nie odpisujecie. Jak by was do lamerskich tematow przyciagalo. Do senda sprawy... Jak wyscie sie wlamywali na czyjes komputery znajac czyjes ip? Wywniaskowalem ze najpierw zdobywacie ip, potem nmapem sprawdzacie czy ma jakies otwarte porty. Potem uruchamiaci exploita pod ten adres ip. Laczycie sie telnetem i git?

    Ewentualnie prosze mnie poprawic. I jak to bedzie jezeli aby miec dostep do czyjegos kompa musze miec haslo i login? Po puszczeniu exploita nie bede musial go wpisywac?

    Pozdrowienia

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    pewnie ze nas przyciąga do lamerskich pytań - bo my tak naprawdę to lamerzy jesteśmy tylko tak udajemy...

    a wiec jako przedstawiciel lamerskiego rodu odpowiem również lamersko - wystarczy poczytać i ZROZUMIEĆ co to takiego ten exploit - po co on jest jak on działa i do czego służy...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    pewnie ze nas przyciąga do lamerskich pytań - bo my tak naprawdę to lamerzy jesteśmy tylko tak udajemy...

    a wiec jako przedstawiciel lamerskiego rodu odpowiem również lamersko - wystarczy poczytać i ZROZUMIEĆ co to takiego ten exploit - po co on jest jak on działa i do czego służy...
    Odpowiedz na twoim poziomie.
    Obrazic was nie chce ale to prawda. Porownalem 2 tematy tego samego autora. W lamerskim bylo pelno odpowiedzi a w nie lamerskim byla tylko jedna, ktora i tak nie byla potrzebna. PS. Po co teoria bez praktyki? Wy mowicie w kolko jedno i to samo. "Google, wikipedia, naucz sie c++, html itd.". A jak sie to juz zrobilo to co? Takich wlasnie odpowiedzi nie znosze.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    czego Ty chłopie oczekujesz?
    że ktoś Ci poda gotowy przepis "krok po kroku"
    gdybyś cokolwiek kumał wiedziałbyś, że dobranie się do jakiegoś systemu to sprawa indywidualna - konkretnie dla danego kompa/serwera...
    "Google, wikipedia, naucz sie c++, html itd.". A jak sie to juz zrobilo to co? Takich wlasnie odpowiedzi nie znosze.
    gdyby sie zrobiło to by się nie zadawało takich pytań tylko by się brało za robotę
    ***********
    * markossx *
    ***********

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    Ja gdzieś czytałem że do włamu są potrzebne: kominiarka, łom, i czarne rękawiczki... oczywiście nie wiem czy to prawda bo nie próbowałem

  6. #6

    Domyślnie

    A co tak nie jest? Mowicie wszystkim nauczcie sie tego i tam tego a sami potem bedziecie wiedziec co robic. I tu chce wyprowadzic was z bledu. Bez naprowadzenia na dany temat, sam ze swoja znajomoscia c++ itd. nic nie zdolasz. Nie oczekuje odpowiedzi krok po kroku lecz naprowadzenia.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    na jaki temat
    oczym ty mowish wogóle
    tak kup sobie exploit
    przeskanuj porty w czym s tam odpal
    i się włam badz szcęśliwy
    ale na litość boską młodzieńcze powiedz oco ci chodzi
    co chcesz usłyszeć
    przeciesz koledzy cii mówią
    programowanie
    programowanie
    suieci
    10 sytemów operacyjnych w małym paluszku
    protokoły
    i niewiem co jeszcze
    przecież to tak niedziała
    2 tygodnie c++
    i przychodze na forum z pretensjami
    bo niemoge się"włamać"
    a najlepiei włam się do swojej komórki zamkni się wniei ochłoń
    i wróc do punktu wyjścia
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 03-28-2007 - 14:31

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie brawo

    brawo dla ble34..
    prosto z mostu i tak ma byc
    dokladnie ziomek jak tez jakos nigdzie sie jeszcze nie wlamalem ale tak nie chisteryzuje bo nie oto chodzi < przynajmniej wedlug mnie >
    co z tego ze zrobie dokladnie to co mi ktos powie, jak sie wlamac.
    Ale sztuka jest dojsc do tego samemu i zrozumiec to.

  9. #9

    Domyślnie

    Jezeli "ziomek" to do mnie, to sie pi*****. Sedno tej sprawy jest ze wy ciagle na kazdy temat piszecie: naucz sie c++, html itd. a potem bedziesz wiedzial sam co zrobic. A to nie prawda. Moze ktos zna html i c++ bardzo dobrze ale co po tym jak nie wie za co sie nastepnie zabrac?

  10. #10
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    Jak niewie to niech się wezmie io się dowie
    a jak niewie czego ma się dowiedzieć to niech się nauczy obsługi ofica i zostanie sekretarką albo księgowym

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. jak sie nauczyc?
    By Sanil in forum Socjotechnika
    Odpowiedzi: 25
    Autor: 11-01-2007, 10:37
  2. Jak bezpiecznie sie chronic??
    By ralph85 in forum Security
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 05-23-2007, 21:11
  3. jak skomunikowac sie z GPS'em
    By davido in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 02-19-2007, 22:48
  4. jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI
    By gemiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 02-12-2007, 08:16
  5. jak polonczyc sie z kompem
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-31-2007, 20:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj