Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Watcham IP - program do monitorowania naszego IP

  1. #1

    Domyślnie Watcham IP - program do monitorowania naszego IP

    Ostatnio przydarzyło mi się, iż usługa VPN z której korzystam od nie dawna (3 dni i zapewne już korzystać nie będę !) zaczęła szwankować, traciła połączenie, a ja byłem widoczny pod moim prawdziwym adresem IP (czego oczywiście bardzo nie chciałem). Postanowiłem napisać prosty programik służący do monitorowania własnego IP i alarmowania kiedy jest one inne niżeli byśmy chcieli. Tak jak mówiłem program jest prosty, ale może komuś się kiedyś przyda.

    Watchman IP 1.0 by meViu

    Funkcje:
    - nie obciąża systemu
    - alarmuje zmianę IP
    - autorun
    - pracuje w tray'u

    Program wymaga .NET 2.0.
    Download: Watchman IP.rar - Speedy Share - upload your files here
    Małe zabezpieczenie przed noobami: OTExNjI2MjlkMjU4YTg3NmVlOTk0ZTkyMzNiMmFkODc=

    EDIT: Program można oczywiście dekompilować i podpatrzeć źródło
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  2. Domyślnie

    Ciężko w to uwierzyć, ale ten plik wygląda na czysty:



    IMO program jest kompletnie nieprzydatny, ponieważ porządny klient VPN powinien być odpowiedzialny za "pilnowanie" adresu IP, na przykład opcja "Always On" w AnyConnect.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Ciężko w to uwierzyć, ale ten plik wygląda na czysty:



    IMO program jest kompletnie nieprzydatny, ponieważ porządny klient VPN powinien być odpowiedzialny za "pilnowanie" adresu IP, na przykład opcja "Always On" w AnyConnect.
    Jakbyś miał troszkę rozumu wiedziałbyś że istnieje coś takiego jak dekompilator, możesz sobie go użyć i poszperać w kodzie. Program jest czysty, gdybym miał rozpowszechniać swoje malware użyłbym exploit pack'a i botnet a nie wstawiam na forum jakieś gówno

    Dla Ciebie może nie przydatny ale wielu ludziom się przydał

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj