Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: wysoka pozycja i drastyczny spadek :-(

  1. Domyślnie wysoka pozycja i drastyczny spadek :-(

    Witam
    Tak myślę,że moze tutaj sie dowiem o co chodzi z pozycją mojej strony w Google...

    Od 8 lat mam stronę swojej hodowli www.owczarki.webd.pl ...Od dawna jestem na wysokiej pozycji ale...zauważyłam,ze kilka ładnych dni w miesiącu przepadam hen daleko...Czasami trwa to 3 dni i powracam w góre a teraz np.juz drugi tydzień czekam.
    Dlaczego tak sie dzieje? Juz zaczęlam sie tym martwic...

    Pozdrawiam serdecznie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zobacz czy ktos perfidnie nie kradnie Ci contentu - jesli tresc strony wystepuje w wiecej niz 1 domenie to google zrzuca taka strone w dol - powod jest doslownie 'duplicate content'. Jedyne co moze ratowac to czeste aktualizacje
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    ale to trosze bez sensu, jesli tak jest, to moge sabotowac kazda wysoko postawiona strone w sieci...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  4. Domyślnie

    ech...miałam obawy żeby tu wejść ,zawrócić głowe i mało co zrozumieć.. :-(

    content-cóz to jest..?

    W kazdym bądz razie postaram sie zagłebić w tym temacie

    Dziękuje

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    content - z ang zawartość strony www - tekst który masz na stronie

    sprawdziłem źródło na kilku podstronach w poszukiwaniu "nieuczciwych zagrywek" - tekst małą czcionką - koloru takiego jak background niewidoczne warstwy komentarze itp. nic nie znalazłem

    Nie zajmuje się pozycjonowaniem - więc nie wiem czy idzie jakoś sprawdzić czy masz jakieś filtry nałożone na stronę.

    Możliwe że po prostu nie pozycjonujesz swojej strony w żaden sposób - nie aktualizujesz jej a 'konkurencja' zaczęła się pozycjonować
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. Domyślnie

    stronę promuje...w katalogi wpisuje...nie wiem co jeszcze mogę zdziałac..

    Dziwi mnie to,iz od roku 2000 do 2006 stronke miałam na darmowym serwerze i totalnie nic z nią nie robiłam a mimo to była na "szczycie"
    Zero aktualizacji....stronka uboga (foto i kontakt)
    Ostatnio edytowane przez maglen : 05-13-2008 - 20:20

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @gogulas - ma sens czy nie ma, tak to dziala... i czasami jest to wykorzystywane do nieczystych zagrywek - dzieki temu jedna z naszych stron poleciala 60 pozycji w dol w indeksie bo google recznie (tzn pracownik google tak zdecydowal) ustawil nam kare... za to ze kilkaset stron zjechalo nasz content perfidnie i wrzucilo pod swoimi lipnymi domenami. Niestety nikt nie raczyl sprawdzic nawet dat publikacji ani tego gdzie jest nowy content (a mamy tam kilkadziesiat artykulow dziennie)... i na tej podstawie nam dowalili

    @maglen - w takim razie moze zwyczajnie wzrost konkurencji w danym temacie? jesli nie modyfikujesz strony, jesli sie nia nie zajmujesz to kazda strona ktora bedzie bardziej aktywna szybko przeskoczy Cie w rankingu... strony ktore nie sa aktualizowane raczej nie maja ciekawych informacji - jest to logiczne w sumie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a może przesadziłeś też z tym dodawaniem lub dodajesz za mało właściwie proporcje mają duuuuuuuuuuże znaczenie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. Domyślnie

    ...sama juz nie wiem co jest grane...?
    Mozna tak gdybac bez konca...
    Trudno...spadłam i mam pozamiatane...

    W każdym badz razie serdeczne dzieki za pomoc

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    24

    Domyślnie

    Masz konto w google ? Jeśli nie zarejestruj się i dodaj swoją stronę w "narzędzia webmasterów", powinno pomóc. Jeśli już masz tam konto i stronę napisz do google/blog/forum i opisz sytuację, wbrew pozorom w google też są ludzie i na pewno chętnie Ci pomogą albo przynajmniej wyjaśnią co się dzieje z Twoją stroną i jak temu zaradzić.
    Pozdrawiam serdecznie
    M. Raczyński

    E-mail r(at)hack(dot)pl
    WWW http://r.hack.pl/
    IRCNet Marek @ #shellcode
    Gadu-Gadu 1108


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pozycja strony na googlach
    By hedVB in forum Pozycjonowanie/Wyszukiwarki
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 04-24-2012, 23:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj