Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Przechwytywanie numerów z którymi piszę

  1. Domyślnie Przechwytywanie numerów z którymi piszę

    Witam
    Jestem w sieci o połączeniu radiowym i ostatnio jakis koleś spoza mojej sieci widzi nuumwery gg z którymi piszę. Nie widzi treści rozmowy, widzi po prostu z kim rozmawiam. Dodam że ma moje ip. Jak to mozliwe

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    54

    Domyślnie

    Możliwe, że masz zainstalowane jakieś szpiegowskie oprogramowanie do tego.
    Inny sposob jest taki, że jeśli jesteś połączona do sieci wi-fi, to poprostu koleś też się do niej podlączył i zapuścił jakiegoś snifferka i dlatego może przechwytywać z kim i o czym piszesz.
    Poczytaj dokładniej o sniffowaniu gg, to napewno zrozumiesz istote problemu.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    a moze poprosty eksportowałes liste kontaktów na serwer gg a koles z na twoje hasło od konta i sciagną sobie liste <lol>

  4. Domyślnie

    ztcw gg w wersji 7 ma juz szyfrowane polaczenia (nie sprawdzalem)
    sama rozmowa jest szyfrowana, natomiast nawiazanie polaczenia(rozmowy) - nie

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    54

    Domyślnie

    No jeśli jest rozmowa szyfrowana, to koleś może ją sniffować, ale to mu zaduzo nie da, więc widzi tylko numery z którymi piszesz. Gdyby sciągnął liste by tylko znał numery jakie masz na liście, a nie z jakimi aktualnie piszesz.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Talking

    zkoad wiesz ze koles zna numery on ci napisał zna numery z którymi aktualnie piszesz to faktycznie lista odpada ale nezna tresci rozmowy a gg szyfruje tresc to zostaje jedno rozwiazanie snifing ale dlamnie to bezsens jakis gdybym snifował siec to raczei niezawracał bym sobie głowy takimi duperelami chyba ze to jakis twoj głópawy kolega zgrywa chakera ale generalnie ja obstaje przy swoim oles ukradł liste i ściemnia zmien sobie chasło

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj