Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Nie mogę połączyć się z internetem wifi,poprostu nie przydziela mi adresu IP, czemu ?

  1. #1

    Domyślnie Nie mogę połączyć się z internetem wifi,poprostu nie przydziela mi adresu IP, czemu ?

    Witam

    Nie mogę połączyć się z internetem wifi,poprostu nie przydziela mi adresu IP, czemu ?

    Od pewnego czasu łącze się się z internetem bezprzewodowym wifi. Łączyłem się z internetem raz czasami dwa razy dziennie, siedze na internecie przez 20 30 minut i wyłączam komputer. A teraz kiedy włączam komputer to w prawym dolnym ekranu trwa odnawianie adresu IP przez kilka minut i później ten monitorek który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu jak odnawiał adres IP to pod monitorkiem skacze taka żółta kropka po trzech stopniach, kiedy przestanie ta żółta kropka skakać to ten monitorek wygląda tak że monitorek jest przekreślony żółtym wykrzyknikiem i pojawia się wiadomość nad monitorkiem, cytuje:
    Połączenie sieci bezprzewodowej:
    To połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łącznośći. Możesz nie mieć dostępu do internetu lub niektórych zasobów sieciowych. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij ten komunikat.
    (Czyli mam kliknąć monitorek na którym jest żółty wykrzyknik) Kliknąłem na ten monitorek na którym jest żółty wykrzyknik i jest dalej napisane cytuje.
    Ograniczenie lub brak łącznośći:
    Możesz nie mieć dostępu do internetu lub niektórych zasobów sieciowych. Ten problem wystąpił, ponieważ sieć nie przypisała adresu sieciowego do tego komputera.

    Czy wiecie jak rozwiązać ten problem żeby acces point przypisał mi adres IP żebym miał internet ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    1. wyczerpala sie pula adresow DHCP na AP'ku - zrekonfigurowac AP
    2. odcieto Ci dostep - pogadaj z adminem i zapytaj dlaczego
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    1. wyczerpala sie pula adresow DHCP na AP'ku - zrekonfigurowac AP
    2. odcieto Ci dostep - pogadaj z adminem i zapytaj dlaczego
    TQM przypisałem ręcznie adres IP i monitorek w prawym dolnym rogu ekranu świeci na niebiesko tak jakby internet był ale internetu tak naprawde niema.
    To musi być jakaś inna blokada że internetu niema tylko jaka ?

    TQM masz jakieś inne pomysły co zrobić żebym internet miał bez wizyty u administratora ?

  4. #4

    Domyślnie

    a jestes pewien ze wpisales odpowiedni IP, maske, brame i dns? Mi czasem sie tak dzieje w domowym wifi, ale tak to jest z gownianymi ruterami bt :/ pomaga restart(czasem nawet reste:/) rutera albo naprawienie polaczenia

  5. #5

    Domyślnie

    To mi wygląda na filtrowanie po mac.

  6. #6

    Domyślnie

    bynajmniej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał uki Zobacz post
    a jestes pewien ze wpisales odpowiedni IP, maske, brame i dns? Mi czasem sie tak dzieje w domowym wifi, ale tak to jest z gownianymi ruterami bt :/ pomaga restart(czasem nawet reste:/) rutera albo naprawienie polaczenia
    Tak jestem pewny że wpisałem właściwy IPMmaske, brame, i dns. Admin musiał dać jakieś inne zabezpieczenia tylko nie moge tego rozgryść jakie ?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Autor: 05-08-2009, 23:40
  2. Problem z siecią WIFI - nie pobiera adresu
    By cubitus12 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-01-2009, 10:22
  3. Znam dane do SQL ale nie znam hosta (jak się połączyć z MySQL?)
    By N3o in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-14-2009, 16:28
  4. czemu nie lapie pakietow?
    By esp666 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 03-11-2009, 19:16
  5. czemu nie wyswietla mi sie zrodlo strony?
    By ironwall in forum Java Script/Flash/Inne
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-28-2007, 09:19

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj