Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Linki - zapisywanie

  1. #1

    Domyślnie Linki - zapisywanie

    Bez zbednych grzeczności przejde od razu do tematu:P
    Chodzi o to, (nie wiem jak to wygląda ze strony administratorów wiec dlatego pytam) czy nie dałoby się do poszczególnych tematów dodać zakładke linki? Powiem szczerze że czasami w postach podawane są ciekawe linki na które moglibyśmy nie zwrócić uwagi szukając np na googlach. Chodzi mi o linki do konkretnych tematów typu exploit, różne jezyki programowania, ebooki może nie:P, ale bezpieczeństwo, od czego zacząć itp. Moim zdaniem nam łątwiej by było później wracać do tych linkow poniewaz czasami tematy mają takie dziwaczne tytuły ze nie sposób je zapamiętać. Myślę też że gdyby była taka zakładka to zmniejszyłaby się liczba osob ktore zakładają tematy tylko aby "dostać linka". Mieliby wtedy linki w jednym miejscu i te linki ktore sie na coś przydadza! Nie jakieś gotowce na ktore licza...Może to zmniejszyloby liczbe Trolli...
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Pomysl dobry... mozna wstawic jako przyklejony temat...
    Kto podejmie sie opracowania takiej listy? Ja od razu mowie, ze nie mam na to czasu :-(

    A dla troli mam wiadomosc... Any trol found...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    tylko pytanie czy temat czy dział?
    jeśli będzie to temat może być bardzo ale to bardzooooooooo długi

    gdyby był dział - to można by utworzyć tematy - np. exploit, xss, csrf i każdy mógłby coś od siebie dać...

    tylko od razu trzeba by ustalić ze tam dajemy tylko linki z ewentualnym opisem! żadnego spamu, dyskusji itp...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysl eMCe mi sie podoba wiec?
    EDIT: Ja mam nadzieje ze wtedy zanim ktoś zada jakies glupie pytanie o linka to przejrzy liste...
    Ostatnio edytowane przez northdakota : 08-17-2007 - 15:58
    Zbliża się Trollmagedon...

  5. #5

    Domyślnie

    Osobiście wychodzę z założenie ze jeżeli ktoś będzie potrzebował takowej wiedzy to sobie poradzi i ja znajdzie, a nawet jak dostanie gotowca to dużo mu to nie da.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6

    Domyślnie

    Kosiarz ale ja z własnego doświadczenia wiem ze czasami bardzo uciazliwe jest przegladanie wszystkich tematow w poszukiwaniu jednego linka ktory akurat jest nam potrzebny. To nawet nie muszą być pozakładane tematy ale jakiś taki dział i tam można by te linki pakować. W jakichś rubrykach czy jak. I nawet nie musimy listy tworzyc. Ale każdy kto jakieś tam ma to wrzuci. To jak?
    Zbliża się Trollmagedon...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Proponuje nie "jakies" jakie kto ma bo bedzie smietnik... Trzebaby jakos weryfikowac wartosc linku a pozniej z czasem wywalac martwe linki...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Nie trzeba przeglądać wszystkich tematów wystarczy użyć wyszukiwarki.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  9. #9

    Domyślnie

    Wiem tqm ale to z czasem jak sie przegląda to wystarczy na PM od ciebie czy eMCe "link jest do dupy" a co do wypowiedzi kosiarza myslisz że skoro trollom ciężko jest przeglądać forum po TEMATACH! to beda szukac linkow?... Jak chcą linki to beda mieli w jednym miejscu
    Zbliża się Trollmagedon...

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Spoko spoko... pomysl mi sie podoba ale chcialem zauwazyc, ze ktos bedzie musial sie tym opiekowac i pilnowac jakosci materialow. Jesli bylibyscie zainteresowani aby kazdy wzial pod swoja opieke jedna dziedzine i dostarczal/nadzorowal linki w danym temacie to ja jestem jak najbardziej za.

    Po prostu jak cos robimy to robmy to profesjonalnie a nie na odwal aby sie trole zapchaly smieciowatymi linkami - moze daloby nam to spokoj na poczatku, ale pozniej te trole wroca z jeszcze glupszymi pytaniami i 'podbudowane' wiedza z tych gownianych linkow...

    Przyklad:
    osatnio kolega z pracy pokazywal mi Ruby on Rails i jak go niby zalecaja postawic pod apaczem - jeden ze znawcow tematu napisal ze FastCGI to porazka, koslawy hack, itd... i ze to najgorsze rozwiazanie. On poleca uzywac Apache+mod_proxy do rozkladania obciazenia miedzy wiele serwerow Ruby'ego...
    Tak sie sklada ze przez moje systemy chodzace na FastCGI przecodza setki transakcji na sekunde i wszystko dziala wysmienicie - pomysl z mod_proxy nie osiaga nawet polowy wydajnosci a w FastCGI mamy jeszcze zapas aby bez zmiany sprzetu przyciac 2x tyle...

    Oto przyklad wypowiedzi 'autorytetu' - to jest wlasnie gowniany link... Jak teraz trol wroci nafaszerowany taka wspaniala wiedza i zacznie ja siac dookola to tylko sie zalamac.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zapisywanie danych do zmiennej
    By andrew8666 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-01-2007, 20:56
  2. Linki do ebookow na forum!
    By eMCe in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-06-2007, 05:28
  3. Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-22-2007, 16:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj