Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: gg hijacker

  1. #1

    Domyślnie gg hijacker

    Witam poruszam temat stary jak świat chodzi oczywiście o "podsłuchiwanie" rozmów gg jestem laikiem w tym temacie na necie znalazłam wiele pożytecznych informacji na ten temat jednak ani jednego działającego linku do programu który mnie interesuje czy ktoś mógłby mi pomóc i podać stronkę z której ściągnę program gg hijacker ?

  2. #2

    Domyślnie

    Ależ oczywiście znam pewną stronę która Ci pomoże a nazywa się Google.
    Czyta się Gugul.

  3. #3

    Domyślnie

    no dziękuję ci bardzo przeszukałam przeglądarkę oraz wiele artykułów na ten temat jednak jak już wspomniałam nie znalazłam działającego linka do tej strony więc dlatego poprosiłam o pomoc jednak widzę bez konkretnego odzewu

  4. #4

    Domyślnie

    wiesz to chodzi o to, ze poprostu gg jest skonstruowane w tak iscie zawily sposob, ze nie da sie poprostu podsluchiwac rozmow, a wszelkie inne informacje na ten temat sa klamstwem. i na tym zakonczmy dywagacje o twoim braku pomyslu na zmiane slow kluczowych w wyszukiwarce.

  5. #5

    Domyślnie

    Słuchaj jeśli nie znalazłaś żadnego działającego linku by pobrać tenże program, a szukałaś skrupulatnie to nie oczekuj od innych, że zaczną skrupulatnie przeszukiwać zasoby internetu na marne...
    Tak wogóle to tu jest link do forum gdzie jest napisane:
    1) Wymagania: Komunikator Gadu-Gadu

    Testowano: WinXP + SP2 + Gadu-Gadu v 6.1 build 158 (program powinien działać z Gadu-Gadu_v.7.0)

    Pewnie używasz nowszej wersji tak jak Twoje koleżanki

    2) Wyciąganie haseł GG z pliku config.dat
    Hasła obecnie są przechowywane w innym pliku (Jeśli źle mówię proszę mnie poprawić)

    Też jestem zielony ale zawsze staram się dowiedzieć najpierw czegoś na dany temat (Google) zanim zakładam nowy temat.

  6. Domyślnie

    Witam.
    Jest masa stron "Hackerskich" na których znajduje się wiele programów do włamań na gg itp. Wystarczy dobrze poszukac ale jak naprawde chcesz być Hackerem to naucz sie programowac i napisz swój program do hackowania wtedy nie bedzie problemów z szukaniem. Podam ci link do jednej ze stron własnie z takimi programami do gg Hacking, Hack, gghack, Gg hack, Trojany, Programy, Hakerskie, haker programy, programy do Ja próbowałem pobrac program i pobrało więc działa.
    Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Oczywiście że nie oczekuję od innych przeszukiwania neta w celu znalezienia dla mnie tego programu,czasami zdarza się tak że ktoś dysponuje takimi rzeczami.
    Dziękuję sowaboss666 za link
    I jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno więc kto wie może w przyszłości zajmę się pisaniem programów

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj