Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jak zdobyć hasło do fb mając dostęp do maila, bez jego resetowania

  1. #1

    Domyślnie Jak zdobyć hasło do fb mając dostęp do maila, bez jego resetowania

    Bardzo krótko opiszę sytuację - dziewczyna, z którą mieszkam już od dawna i planuję wspólne życie wyprowadziła się ostatnio, bo twierdzi, że musi sobie wszystko na spokojnie przemyśleć, ale wiem, że spotyka się z kimś, dlatego chcę sprawdzić czy mam jeszcze o co walczyć czy dać sobie spokój.

    Dostęp do jej maila mam, ale nie chcę jej resetować hasła, bo wtedy będzie wiedziała, że to ja i już w ogóle nie będę wiedział co się u niej dzieje.

    Czy jest jakiś sposób, żeby poznać jej hasło, czy dostęp do maila jakoś mi to ułatwi?

  2. #2

    Domyślnie

    jasne może Sniffer? znajomy coś mówił o tym ;<

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał zdradzony Zobacz post
    Bardzo krótko opiszę sytuację - dziewczyna, z którą mieszkam już od dawna i planuję wspólne życie wyprowadziła się ostatnio, bo twierdzi, że musi sobie wszystko na spokojnie przemyśleć, ale wiem, że spotyka się z kimś, dlatego chcę sprawdzić czy mam jeszcze o co walczyć czy dać sobie spokój.

    Dostęp do jej maila mam, ale nie chcę jej resetować hasła, bo wtedy będzie wiedziała, że to ja i już w ogóle nie będę wiedział co się u niej dzieje.

    Czy jest jakiś sposób, żeby poznać jej hasło, czy dostęp do maila jakoś mi to ułatwi?
    spróbuj to samo lub podobne hasło do fb. Jeśli nie działa to zresetuj hasło używając mejla.

    jeśli poczytasz wiadomości i okaże się, że przyprawia Ci rogi to dostęp do jej konta nie będzie Ci już potrzebny i zapomnij o niej. Jeśli nic złego nie znajdziesz po prostu skasuj mejle, które przyjdą z fb o resetowaniu hasła i idź w zaparte, że to nie Ty i że sama zapomniała hasła
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek Zobacz post
    spróbuj to samo lub podobne hasło do fb. Jeśli nie działa to zresetuj hasło używając mejla.

    jeśli poczytasz wiadomości i okaże się, że przyprawia Ci rogi to dostęp do jej konta nie będzie Ci już potrzebny i zapomnij o niej. Jeśli nic złego nie znajdziesz po prostu skasuj mejle, które przyjdą z fb o resetowaniu hasła i idź w zaparte, że to nie Ty i że sama zapomniała hasła
    Już za późno okazało się, że zdradziła mnie i zostawiła dla innego, bez hasła do fb, chociaż obiecywała i zapewniała, że będziemy razem do końca życia, mieliśmy już listę gości na wesele i ona zostawiała ubranka po dziecku mojej siostry dla naszego przyszłego dziecka.
    Chociaż i tak już wiem, że jest z innym to i tak chciałbym sprawdzić jej fb, bo nie chce mi wytłumaczyć co nią kierowało, a ja męczę się z tymi myślami.

    Najwidoczniej jest zimną, wyrachowaną, kłamliwą s*ką, albo ma coś nie tak z głową.

    Łatwo powiedzieć "zapomnij o niej", w praktyce jak codziennie zasypiałeś i budziłeś się przy tej osobie i spędzałeś z nią większość dnia to już nie tak łatwo niestety, tym bardziej, że byłem pewny że ona mnie nigdy nie zostawi, a ja jej.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj