Witam bardzo serdecznie Wszystkich forumowiczów.

Piszę do Was z takim problemem, chodzi o to iż mój kolega odkupił od gościa warsztat samochodowy wraz ze stroną internetową.
Stary właściciel nie zajmował się stroną internetową tylko ktoś inny i tutaj jest problem ponieważ dawny właściciel nie posiada żadnych informacji odnośnie haseł i loginów i nowy właściciel nie jest w stanie nawet zmienić numeru telefonu na nowej stronie.(wiem, pewnie myślicie że ja chcę komuś się na stronę włamać, ale niestety to nie jest prawdą... Dla osób którzy nie wierzą, mogę podać numer telefonu nowemu właścicielowi i może do Was zadzwonić i nawet wysłać umowę kupna warsztatu)

Piszę do Was z taką prośbą a mianowicie jak idzie odzyskać takie hasło ewentualnie jakoś to wyłamać?
Nie chciałbym zlecić tego nikomu dlatego że nie wiadomo na kogo się trafi z drugiej strony i nie chcielibyśmy żeby ktoś wykasował zawartość strony, bądź narobił syfu.

Szukałem na forum różnych tematów, które mogłyby nam pomóc w tej sprawie, ale nie znalazłem żadnego konkretnego tematu w którym pisze co zrobić.
Nie chcę żadnych beznadziejnych postów typu "nikt ci nie napisze krok po kroku" bo nie na tym nam zależy.
Zależy mi na tym, żeby ktoś ukierunkował mnie punktami typu "Poczytaj to..."
Chciałbym dodać że strona jest zbudowana na Joomli.

Z góry dziękujemy za pomoc.