Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Zapytanie o hackowanie przez Backtrack 5 innych komputerów

  1. #1

    Domyślnie Zapytanie o hackowanie przez Backtrack 5 innych komputerów

    Witam.

    Właśnie zacząłem zabawę BackTrackiem 5. Ku mojemu zdumieniu udało mi się włamać do swojego komputera . Jednak, kiedy spróbowałem zrobić to na moim laptopie, BackTrack nie mógł wykryć że mój payload jest odpalony na innym kompie.
    Zastanawiałem się przez co to może być - port potrzebny odblokowałem, antywir wyłączony... BackTracka odpalam przez VMWare Worskstation - to może być przez to? Jak tak, to czy LiveCD pomoże? A na koniec pytanie - Czy w ogóle można zhackować inny komputer przez BackTracka? Jak coś próbowałem jakoś przez msfconsole... Jak komuś udało się coś osiągnąć w BackTracku, czy mógłby się podzielić tą wiedzą? Z góry wszystkim dzięki.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wybacz ale widac ze nie rozumiesz podstaw a zabierasz sie za zaawansowane rzeczy. Zastanow sie chwile, co jest potrzebne lub inaczej jakie warunki musza zostac spelnione aby exploit z metasploita zadzialal?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Hmm... Oba komputery muszą być w tej samej sieci? Bo w sumie fakt, że mój komp i BackTrack są w tej samej sieci lokalnej... A masz jak podesłać jakieś tutoriale żeby takie rzeczy ogarnąć?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie i zastanow sie dokladnie nad odpowiedzia. Jesli nie mozesz znalezc odpowiedzi to znaczy ze cale to 'hackowanie' zdecydowanie nie jest dla Ciebie i powinienes zajac sie czyms zupelnie innym.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie handshake

    Witam mam pytanie zrobiłem to co trzeba żeby pojawiło się handshake długo zeszło ale w końcu jest i wtedy trzeba aircrack... i wziąłem tą listę z backtraka darck0de.lts czy jakoś tak no wiecie o co chodzi no i szukało szukało i nie znalazło hasła i terza pytanie gdzie znajdę jakieś większe listy i czy istnieją listy np niemieckie bo może niemieckie litery są bo jestem w niemczech teraz. mogą być nawet gigabajtowe te listy na lapku miałem 800-900 k/s na kompie pierwszy raz widziałem wszystkie proce na 100% i wahało się 5300-5400 k/s
    lapek 22.30 min a komp 3.30 min i nie odnalazło hasła. Jak ktoś pomoże to mogę przesłać tego capa

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sa uslugi lamiace hasla do sieci wifi, slownikowo leca w sumie. Mozesz uzyc rainbow tables jesli nazwa sieci jest jakas standardowa a tablice masz na The Renderlab: Church of Wifi WPA-PSK Rainbow Tables
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    O fajnie wiedzieć myślałem że łamią tylko do WPA za jakieś 17 dolarów. Ściągnąłem już większą listę ale po 10h i 40min znowu porażka to był słownik 1.9gb a w rarze jest jeszcze jakiś super lista która ma 11gb nie wiem czy go włączać to będzie jakieś kilka dni:/ a poza tym sąsiad wyłączył router mam nadzieje że nic mu tym hakowaniem nie zepsułem bo jeszcze w między czasie reavera zapodawałem. Teraz szukam listy do loginów i haseł routerów bo do jednej sieci WPA udało mi się dostać hasło 1234567890 jak co powiem że przypadkiem udało mi się trafić ale nawet nie wiem od jakiego sąsiada ten net i mam cichą nadzieje że ma ograniczenie na wifi do trzech mega to bym zwiększył
    loginy i hasła do hydry muszą być w osobnych plikach? wiecie skąd je pobrać?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj