Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Promiscuous mode na karcie LAN

  1. #1

    Domyślnie Promiscuous mode na karcie LAN

    CZesc mam pytanie czy da sie uruchomic tryb naluchu na karcie sieciowej LAN, nie chodzi mi o karte bezprewodowa.
    Bo jest taka sprawa mam podlaczony internet do PC przez kabel z routera TP-Link i chcialem uruchomic tryb nasluchu na kali a pozniej wylapywac przez Wireshark'a ruch sieciowy. Mam telefon na ktorym generuje ruch sieciowy przechodzacy przez router i w jaki sposob mam wylapywac ten ruch z telefonu na moim PC Da sie w ogole cos takiego zrobic. Wiem jak to zrobic na karcie WLAN znalazlem taka instrukcję:

    http://hack.pl/forum/wardriving/7172...html#post48103

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Mam telefon na ktorym generuje ruch sieciowy przechodzacy przez router <-- to możesz co najwyżej posłuchać sobie słuchawki
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Wiec co powinienem zrobic

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał major697 Zobacz post
    Wiec co powinienem zrobic
    Dowiedzieć się co ten tryb daje i dlaczego samo przestawienie karty w tryb nasłuchu nie spowoduje że usłyszysz coś po drugiej stronie routera. To działało z hubami dawno temu. Obecnie można słuchać ruch po innych stronach switchy, ale trzeba zrobić coś jeszcze. Dowiesz się ładnie co. Może przeciążenie stacku na takowym, może arp poisoning, może...
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj