Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Info o posiadaczu numeru gg

  1. #1

    Domyślnie Info o posiadaczu numeru gg

    da się jakoś wyciągnąć informacje o posiadaczu danego konta gg?
    czy pozostaje trojan?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał viper115
    da się jakoś wyciągnąć informacje o posiadaczu danego konta gg?
    czy pozostaje trojan?
    moze jakby dokladniej sformulowalbys pytanie
    BlackIceNavarro

  3. #3

    Domyślnie

    chodzi mi o to czy można dowiedzieć się do kogo należy konto gg, lub wyciągnąć archiwum np. Big benem

  4. #4

    Domyślnie

    hehe, wszystko jest możliwe.

    Jeśli chcesz sie czegoś dowiedzieć o userze włączasz szukajke w gg, wpisujesz nr gg klikasz szukaj. Mnie to zawsze pomaga ;P

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    zawsze też możesz się czegoś dowiedzieć sprawdzając IP osoby a później whois tyle ze radze poczytać o tym troszkę bo nie zawsze to co piszą jest zgodne z rzeczywistością
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał eMCe
    zawsze też możesz się czegoś dowiedzieć sprawdzając IP osoby a później whois tyle ze radze poczytać o tym troszkę bo nie zawsze to co piszą jest zgodne z rzeczywistością
    to co ty piszesz też jest średnio zgodne z rzeczywistością

    w sumie inżynieria socjalna wystarczy.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Cytat Napisał scorn
    to co ty piszesz też jest średnio zgodne z rzeczywistością

    w sumie inżynieria socjalna wystarczy.
    a ze tak zapytam co jest według ciebie nie zgodne z rzeczywistością w poprzednim moim poście
    Popraw mnie jeśli coś źle napisałem
    w końcu człowiek wszechwiedzący nie jest
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8

    Domyślnie

    whois ipki z gg? no ok, a jak ktoś się łączy przez brazylijskiego shella przez ekg?
    to co mi powiesz o nim? że pisze z brazylii? a jak ma proxy ustawione w gg i widać jakby walił przez argentyne, to co mi powiesz, że to jakiś argentyńczyk? ;D

    stary... to nie jest film hakerzy z andżeliną dżoli i jej cyckami. to nie jest flashowa animacja jak to cyfry cie oplatają i latasz w czasoprzestrzeni wzorów matematycznych i plików...

    inżynieria socjalna wystarczy jeśli chcesz sie dowiedzieć informacji o jakiejś osobie. powiedzmy w ten sposób, jeśli chcesz sie dowiedzieć informacji o jakiejś osobie, żeby włamać się jej na kompa, to wystarczy SE _NA_POCZĄTEK_ żeby poznać informacje o ofierze. np. jak rozmawia, jak formuluje zdania, czy pisze poprawnie, określić charakter, określić płeć, zainteresowania, czy hobby, ustalić jeśli to możliwe nr telefonu... i tak dalej io tak dalej... na temat SE też powstało kilka faq'ów więc po raz 2845293846753546 GOOGLAJ!!!! bo nie ma co tłumaczyć wytłumaczonego. troche włąsnej inwencji też by sie przydało włożyć. whoisem tutaj nie pochakujesz co najwyżej emacsem przez sendmajl

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Talking blablabla i jeszcze więcej bla

    Cytat Napisał eMCe
    tyle ze radze poczytać o tym troszkę bo nie zawsze to co piszą jest zgodne z rzeczywistością
    Nio kłania się własnię tu czytanie ze zrozumieniem - powyższe zdanie właśnie mówi o tym co napisałeś (tylko w troszkę krótszej formie)...
    Ponadto trzeba by tu jeszcze masę rzeczy wyjaśniać takich jak zmienne IP nat etc.. o tym ze dlaczego ktoś jest np. z kielc i nie używa proxy a mu pisze ze jest z Lublina nie wspomnę - dlatego napisałem jak można i poradziłem żeby zanim się ktoś za to weźmie, poczytał najpierw o tym...

    a i jeszcze jedno whois != hacking lol
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj