Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: haslo do gry odzyskanie

  1. #1

    Domyślnie haslo do gry odzyskanie

    hey!
    mam pewnien problem. Gram w gre online Legend Of Mir 3 olymp server. jednak zostalam shakowana i nie moge sie zalogowac. na odzyskanie hasla mailowo nie mam co liczyc, poniewaz przy zakladaniu konta pisalam cos w stylu:
    question 1: dgzga
    answer 1: slkjalsj

    question 2: kdjgjdjlg
    answer 2: lkjnbxcz

    data przy rejestracji tez byla... ale juz sama nie pamietam co tam pisalam.
    Czy jest jakis program ktory pomoze mi odzyskac haslo?
    prosze o pomoc, pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli admini nie pomoga to nie odzyskasz - pomysl o tym jako o karze za wpisywanie glupot podczas rejestracji. Poza tym temat przenosze do 'Odzyskiwanie hasel' - jak zwykle post umieszczono w dziale hacking...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    No swoja droga to mnie tez interesowalo czy mozna odzyskac haslo (jesli sie wpisze jakies glupoty przy rej.), z tym ze mi to nie bylo potrzebne ;P...
    Czyli jesli sie "zawalilo robote", to mozna liczyc TYLKO na laske(nie mam polskich znakow wiec sie nie czepiac i czytac "uaske" =P) administratorow
    Pesymista widzi ciemnosc. Optymista, swiatelko w tunelu. Realista, swiatla pociagu. Maszynista trzech debili na torach...
    Autor Nieznany
    Jak dlugo Trwa minuta? To zalezy po ktorej stronie toalety stoisz.
    Ks. Jan Twardowski

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    No jak sie jest takim sorry za wyrazenie 'inteligentem' ze sie samemu sobie utrudnia zycie to do kogo teraz z pretensjami? Widac bardzo bolalo podac jakies pytanie i jakas odpowiedz.... Nawet admini moga powiedziec ze nie pomoga - nie po to implementowali pytania ratunkowe aby ktos je olewal a pozniej trul dupe ze konto stracil i nie pamieta hasla :-) Poza tym jak niby maja sprawdzic czy osoba jest ta za ktora sie podaje skoro nie ma zadnego materialu ktory mozna uzyc do uwierzytelnienia loozera?

    Jak ktos nie szanuje mojej pracy i mojego czasu to dlaczego jako admin ja mam szanowac prosby usera chocby nie wiem jak plakal? Przykladow takich mam mase u siebie w firmie - ludzie probujacy zmienic hasla do nie swoich kont, transakcje kradzionymi kartami, itd... Dla dobra firmy odmawiamy zmiany hasel w przypadku gdy nie mozna potwierdzic danych. Ktos podal lipny adres, podal numer kredytowki bylej dziewczyny itd... i teraz chce dokonac wyplaty z systemu ale na swoje konto - NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI.

    Odpowiadajac na pytanie - jak admin nie pomoze (a sadze ze jednak NIE pomoze) to nie ma innej mozliwosci. Tlumaczenia bez dowodow i mozliwosci sprawdzenia czy user jest prawowitym posiadaczem konta mozna sobie w **** wsadzic
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Tak wiec nic z tego? Tysiace razy slyszalam o pogramach ktore same potrafia wyszkac hasla.. nawet z cyframi. Chyba mi nie powiecie ze to nieprawda? Nadal wolam o pomoc :|

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Programy sa ale szukanie hasla metoda prob i bledow:
    1. moze trwac doslownie wieki
    2. najprawdopodobniej doprowadzi do zablokowania konta albo przez adminow albo przez system (automatycznie po N nieudanych probach logowania)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    No wlasnie chyba nie. bo wpisywalam juz 10 tys roznych hasel i nic. musi byc jakis sposob bo przeciez jakos doszlo do tego ze ktos zdobyl moj login i haslo. nie raz slyszalam o shakowanych postaciach. wiec pytanie - jak oni to robia? jakim sposobem zdobywaja te hasla? uklady z game-masterem? bo juz sama tego nie rozumiem... :|

  8. #8
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Co mam do powiedzenia ws wątku:
    1. Tak jak pisze TQM... metoda brute-force może zajć dosyć dużo czasu (nawet 100 lat)
    2. Nie rozumiem Cię TQM, zawsze byłeś przeciwny gra na tym forum, a teraz co... całkowita odmiana
    3. Od odzyskiwania haseł sa admini
    4. Nie nasza wina, że wpisała bzdury w panelu rejestracji.
    5. Poczytaj trochę...
    6. Napij się dobrej kawy---> uspokaja
    7. Załóż najlepiej nowe konto i zacznij grać
    8. Tym razem wpisz poprawny adres e-mail
    9. No wlasnie chyba nie. bo wpisywalam juz 10 tys roznych hasel
      Ocho---> szybko wpisujesz te hasełka, też bym tak chciał umieć nauczysz mnie
    10. Tysiace razy slyszalam o pogramach ktore same potrafia wyszukac hasla.. nawet z cyframi.
    Ojj dużo filmów ogladałaś... Mam nadzieję, że "Matrix'a" z 40 razy
    Ostatnio edytowane przez Eragon Argetlam : 04-22-2008 - 08:09
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie

    wpisalam poprawny e-mail. jednak nic do mnie nie doszlo bo niby jak? skoro nie znam pytan i odpowiedzi. nie wiem jakim cudem ktos zbobyl a nastepnie zmienil moje haslo. pytania do game-masterow nic nie pomaga. a od nowa nie zaczne grac...bo poswiecilam za duzo zeby dojsc tak wysoko chcialabym zdobys tylko ten program ... nie wierze ze taki program szuka hasel 100 lat. jesli mozecie.. bardzo prosze o podanie jego nazwy... jakos postaram sie go znalesc..
    Never Above You, Never Below You... Always By Your Side.../ dreams

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    @julesca---> lepiej mi podnosisz ciśnienie , niż kawa o 3 rano

    Pierwsza sprawa to... google.pl , wiesz taka mła witrynka, dzięki której możesz mieć dostęp do "całego internetu", gdy już znajdziesz tą witrynkę, UWAGA dostępna tylko dla nielicznych to wpisz brute-force i poczytaj... jak mi nie wierzysz (no to 100 lat to trochę przesadziełem, chociaz, jak bym podłączył mojego starego pentium I to pewnie by tyle wyskoczyło ) ale to i tak tyle, czasu, że Ci się znudzi
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. gry w javascript
    By ironwall in forum Java Script/Flash/Inne
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-23-2008, 16:52
  2. brute force - server FTP? odzyskanie hasla
    By mateusz89 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 02-17-2008, 19:11
  3. gry w windows
    By benny81 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-16-2007, 11:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj