Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 16

Temat: ZAMYKANIE TEMATOW [było: prosze sie o bana!!!!!]

  1. #1

    Exclamation ZAMYKANIE TEMATOW [było: prosze sie o bana!!!!!]

    Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusj
    i.

    Dla mnie trolle to moderacja, oaz inni forumowicze. W moim poprzednim temacie prosiłem o pomoc, zamiast tego doczekałem się WIELKIEGO CLOSED!!! i straszenie moderacji banem, które teraz mi są obojętne ponieważ widzę, że "elita forum" to zwykli egoiści...To forum to kompletna porażka!!!! Macie wiedze nieznacznie wykraczającą ponad przeciętna a i tak sie nią nie podzielicie.
    Rozumiem, ze idiotyczne pytania noobków moga denerwować, ale ja tylko chciałem odzyskać swoja skrzynke pocztową, nie chciałem nikogo skrzywdzić okraść
    Pewnie powiecie "idiota nie zna opcji szukaj albo google" a jaw powiem, ze tam nie zawsze moge znaleść odpowiedź na moje pytanie...A tu na forum każde pytanie jest blokowane i tylko takie znajdowałem(bez żadnej odpowiedzi). Zrobcie dział "najcześciej zadawane pytania" ze wszystkimi sensownymi odpowiedziami i bedzie spokój.
    A może powiecie, ze haker powinien sie uczyć sam? Czyli mam sie uczyć C++, pascal, html, php,batch, java script i tym podobnych pierdół, żeby (jak najszybciej) odzyskać swoja skrzynke?
    Straciłem troche czasu a jeszcze wiecej nerwów aż ja odzyskałem a zwaszą pomocą poszło by szybciej ale cóż... to forum jest kompletnie nie potrzebne, poniewarz tylko Ci co są dobrzy w hakerstwie, są brani na poważnie...nie chcecie tu newbie, to zróbcie test wiedzy podczas rejestracji i bedziecie mieć swiety spokój. Bedziecie wchodzić sobie w "Kryptografia" i pisać do "ziomków", że ładna pogoda u was! Żegnam wszystkich

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hymm... moim skromnym zdaniem poprostu tego postu nie trzeba komentować... 03! - autor wyjaśnienia dostanie ma PM.

    Uwaga na przyszłość - jeśli uważasz ze ktoś z nas sie pomylił i nie słusznie zamknął temat - napisz PM - nie gryziemy I kilka tematów powróciło z kosza

    PS. Zły dział
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. Domyślnie

    Panie korono

    1) Ja usunąłem wątek pomóżcie błagam!!! ponieważ naruszał on podstawowe zasady forum.
    czytałem te zasady i był identyczny przykład jakich tematów nie ,mozna zakładać, ale ja jestem pod ściana
    Przyznajesz się, że zapoznałeś się z regułami a mimo to je łamiesz.

    2)
    Dla mnie trolle to moderacja, oaz inni forumowicze
    Wiem jestem trollem
    Coś tu nie gra.

    3)
    Rozumiem, ze idiotyczne pytania noobków moga denerwować, ale ja tylko chciałem odzyskać swoja skrzynke pocztową, nie chciałem nikogo skrzywdzić okraść
    Każdy "noobek" tak twierdzi, każdy "noobek" uważa, że jego wątek jest wyjątkowy i jemu się należy pomoc. Dlatego aby utrzymać porządek na forum, musimy bardzo restrykcyjne podchodzić do takich wątków.

    4)
    forum jest kompletnie nie potrzebne, poniewarz tylko Ci co są dobrzy w hakerstwie, są brani na poważnie
    Forum jest potrzebne, ale Ty nie zrozumiałeś jego przeznaczenia. Tu leży problem. Oczekujesz od forum czegoś, do czego nie jest przeznaczone.

    PS. Jak możesz oczekiwać porządnej pomocy, skoro nawet nie wymieniłeś nazwy serwera, na którym masz pocztę? Nie podałeś Żadnej informacji, która mogłaby pomóc w rozwiązaniu problemu.

  4. #4

    Domyślnie

    naruszyłem regulamin, bo nie miałem innego wyjścia, dlatego napisałem, ze jestem trollem, a co do informacji to jeśli ktoś skory do pomocy by sie zgłosił to mogłem podać wszystkie informacje jakie tylko posiadam, włacznie ze starym hasłem, odpowiedzią na pytanie pomocnicze, serwerem, czy mam właczony antyspam, jakie mam kontakty i nawet kto to zrobił..

  5. #5

    Domyślnie

    Jeny ludzie... Ile jesteś na tym forum? Dzień, dwa? Jak możesz podważać autorytet forum nawet dobrze nie znając jego pracy i ludzi tutaj piszących. Wiesz ile bajeczek na temat poczty, gg, photoblogow i innych pierdół dostajemy? W jaki sposób Twoim zdaniem można zaznaczyć granicę pomiędzy ludźmi rzeczywiście potrzebującymi pomocy (a i to czesto jest bezsensu, ponieważ to jest kradzieć i skoro wiesz kto to, to możesz tą osobę postawić pod ścianą) a tymi którzy po prostu chcą 'ukraźć kąto na tibiiiiiiiiiii". Nie oceniaj póki sam nie wejdziesz pomiedzy ludzi którzy tu pomagają. Forum nie jest od tego aby dawać odpowiedzi na każde pytanie. Owszem czasem odpowiedzi padają. Ale osoba nowa musi zrozumieć że nikt nie poda jej rozwiązania (na tematy o ktore prosza a zazwyczaj dotycza one wlamań) gotowego, bo i to jest juz złamaniem prawa. Sam doświadczyłem nieraz pomocy moderatorów, którzy nie stali się nimi ot tak! Tyle, pozdrawiam
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #6

    Domyślnie

    1. Nie obrażaj całego forum, nie znasz nas wszystkich.
    2. Włamania na serwery pocztowe są trudne (nie mówię o łamaniu zgadywaniu haseł). Więc nie tędy droga.
    3. Jednak możesz otrzymać od kogoś pomoc. Pomocy należy również udzielać, a nie napastować wszystkich jak za przeproszeniem dziecko neo...

    Moderatorzy i tak mają dużo na głowie, aby rozpoznawać, czy ktoś pisze prawdę, czy chce się pochwalić kolegom jakim jest hax0rem.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    korono - generalnie mam jedno pytanie - jak sobie to wyobrażasz ? ze ktoś tak 'haknie' coś for you ? wiesz ze za to są paragrafy....

    Jeśli wiesz kto wiesz co i jak dlaczego po prostu nie pójdziesz z tym do odpowiednich służb ?
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8

    Domyślnie może zamiast wyważać drzwi należy je otworzyć...

    Witam, czegoś tu nie rozumiem. Każdym serwerem czy to pocztowym, plików, baz danych itd... zarządzają konkretne firmy, a za nimi stoją konkretne osoby. Czy zatem nie prościej oficjalną drogą zgłosić naruszenie prywatności konta (czyt. kradzież konta) i uzyskać w pełni autoryzowany dostęp niż kombinować i mieć na karku paragrafy i np. prokuratora?
    Jak wspomniałem wcześniej każdy serwer obsługiwany jest przez konkretną firmę (kontakt z nią też się pewnie znajdzie), a po wyjaśnieniu całej sprawy i podaniu niezbędnych danych do identyfikacji sądzę, że hasło zostanie zresetowane i ustawione na nowe...
    więc w czym tak naprawdę problem?
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    hmm... gdy zobaczyłem, ze mojego tematu nie ma na forum, to tylko zerknołem i nie zauważyłem odpowiedzi moderacji " skontaktuj sie z administracja" czy cos w tym stylu, i to była dobra mysl. Ale doszłem do tego sam, odzyskałem konto i za free dostałem długi wykład o bezpieczeństwie w sieci Nie sądziłem, że ktos bedzie hakował to konto, ale spodziewałem sie podania paru wariantów które moge wykorzystać do odzyskania konta. Dostałem jeden, którego nie zauważyłem:PP Jesli dostał bym troche więcej czasu, w bardzo prosty sposób mogłem udowodnić swoja wiarygodność... mój email to [email protected] i moderacja mogła bardzo łatwo sprawdzić, ze jestem pod tym mailem zarejestrowany na stronie, ale o to żalu nie mam, bo tego nie wiedzialiście. Mało brakło a zmotywowany przez closed, poznał bym wszystkie tajniki hakingu tylko po to by rozpiepszyc to forum, ale na szczęście ochłonąłem

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał korono Zobacz post
    Mało brakło a zmotywowany przez closed, poznał bym wszystkie tajniki hakingu tylko po to by rozpiepszyc to forum, ale na szczęście ochłonąłem
    zdolny jestes.
    War, war never changes.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Autor: 10-14-2008, 10:07
  2. zatwierdzanie tematow przez administratorow/moderatorow
    By studencik20 in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 16
    Autor: 06-08-2008, 18:07
  3. Hasła poczty na WP - było: Witam!!
    By Nowicjusz in forum Hacking
    Odpowiedzi: 24
    Autor: 12-07-2007, 15:43
  4. Jak Ominac bana na IP
    By Lisu1928 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 11-05-2007, 22:44
  5. Zamykanie portów
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 34
    Autor: 04-15-2007, 10:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj