Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Nauka Hackingu

  1. #1

    Domyślnie Nauka Hackingu

    Witam chciałbym się nauczyć Hackingu i zostać hakerem.Czytałem,że haker to jest osoba,która zajmuje się zabezpieczaniem stron itp.W związku z tym chciałbym sobie kupić 3 książki a mianowicie Język C++. Szkoła programowania. Wydanie V,C++. Elementarz hakera,Delphi 7. Kompendium programisty.Czy te 3 książki o programowaniu mi na razie wystarczą.Ogółem chciałbym coś tworzyć a nie niszczyć(crackerzy).Chodzi mi głównie o zabezpieczanie stron,budowanie takich stron,szukanie dziur w stronach i tym podobnych oraz pisanie różnych programów.Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem C++ i Delphi średnio Ci się nadadzą do budowania stron internetowych itp., to nie ta bajka.

    Jeśli chodzi o hacking webowy to polecam naukę JavaScript, zabawę z SQL, szukanie niezabezpieczonych formularzy HTML, jednak jak uprzesz się na C++ to raczej będą to ataki po TCP (BF hasła do roota ). Nie ma złotego środka, nie licz na gotowy poradnik o tytule "Dziura w facebook.pl umożliwiająca dumpowanie bazy danych.pdf", albo "Włamanie na hack.pl w trzech krokach". Szukaj półśrodków, naucz się podstawowych technologii współczesnego webmasteringu, poczytaj o SQL, przeszukaj archiwum niebezpiecznik.pl w poszukiwaniu ciekawych akatków (opisują wykorzystaną technologię), jest tego cała masa.

    Ale co najważniejsze, gorzka prawda dla Ciebie:
    Pisząc takie posty NIGDY NIE ZOSTANIESZ HAKEREM

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj