Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Złamanie hasła Wi-Fi zabezpieczonego WPA2

  1. Domyślnie Złamanie hasła Wi-Fi zabezpieczonego WPA2

    Cześć. Chciałbym Was poprosić o bardzo ogarnięty poradnik do łamania hasła WPA2. Wiem, że takich poradników jest multum, ale jednak nie udało mi się znaleźć wszystkiego krok po kroku, napisanego prostym językiem. Szukam najlepiej czegoś pod Windowsa, ale od biedy ujdzie też Linux.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie Zibi żeby wypowiadać się na takich forach to trzeba być uczciwym a nie złodziejem za

    Zibi 86.... no cóz , haker czy informatyk ktory za 150 zł został oszustem

  4. #4

    Domyślnie Prosba

    Cytat Napisał grafa123 Zobacz post
    Zibi 86.... no cóz , haker czy informatyk ktory za 150 zł został oszustem
    Administrator. moderator lub ktoś władny na tej stronie powinien banować użytkownika Zibi tak jak to zrobili inni na swoich stronach o informatyce/hakerstwie,

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgentTomek88 Zobacz post
    Cześć. Chciałbym Was poprosić o bardzo ogarnięty poradnik do łamania hasła WPA2. Wiem, że takich poradników jest multum, ale jednak nie udało mi się znaleźć wszystkiego krok po kroku, napisanego prostym językiem. Szukam najlepiej czegoś pod Windowsa, ale od biedy ujdzie też Linux.
    Windows nie nadaje się za bardzo do hackerki
    Proponuję Kali Linux 2.0 https://www.kali.org/downloads/

    Żeby coś złamać i bawić się w penetrację należy też zaopatrzyć się w dobrą kartę sieciową
    ja polecam Tajwańską ALFE AWUS036NHA
    o chipie Atheros AR9271 pracuje wspaniale we wszystkich trybach a w szególności na nasłuchu...

    W najgorszym przypadku można użyć też TP-Linka TL-WN722N ma taki sam chip tylko mniejsza moc i wydajność

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj