Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Cain&Abel

  1. Exclamation Cain&Abel

    Mam pytanko dla co bardziej rozgarniętych użytkowników którzy naprawdę mi coś DORADZĄ a nie będą "spamować"
    więc chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat programów do łamania haseł Cain&Abel działających pod platformą win98 se bądź Innych posługujących się przy łamaniu haseł metodą "brute force"( lub słownikową)działającymi pod tą platformą.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    niewiem co si powiedza bardziei rozgarnieci ale ja niewiem co mozan powiedziec na tematy ch programów oprócz tego ze działaja a co do caina to przedewszystkim dobry snifer haseł przynajmniei dla mnie jako łamacz haseł tez jest luzik generalnie dobry program dużo mozliwosci ma r ózbnne bajery w stylu tracertów sniferów łamaczy enumeracji sieci lkalnej wszystko wjednym pozatym l0pth dla windy zajebiscie szybki któras z wersji przechwytuje pakiety autoryzacyjne smb minus to to ze potszebuje pliku sam albo przechwyconych ntlm ów badz lm-ów które ciagle są w uzyciu chyba ze sobie je wyłaczysz pozatym brutus jest dobry jego plus to zdalne łamanie

    ale zapytaj sie tych bardziei rozgarniętych bo ja sie tym niebawie i mogłem cos popierdolić

  3. #3

Podobne wątki

  1. ColdFusion & błąd
    By irk4z in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-10-2006, 10:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj