Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Pomożcie mi to rozpakowac.

  1. #1

    Domyślnie Pomożcie mi to rozpakowac.

    Witam. Mam ogromny problem z rozpakowaniem jednego z plikow zapakowanych w zip. Gdy program mi obliczał czas na zdobycis hasła wyswietlilo mi sie iz to bedzie trwało rok.
    Hasło zawiera napewno bardzo duza liczbe cyfr i liter w haśle. Ponizej podaje linka do PLIKU. Jezeli mozecie mi to rozpakowac lub podac haslo był bym naprawde bardzo wdzieczny.

    http://www.sendspace.com/file/ffqvhh

    POMOŻCIE

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    skad zassales ten plik i do czego on jest jelsi zassales z emule lub wogle z p2p tot o jest shit zawsze tak robia wprowadzajaj haslo ktore jest parawie nie do zlamania jesli koles nie podal hasla to jest shit lepiej googlowac

    EDIT: Nie ten dzial

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  3. #3

    Domyślnie

    To jest cheat do jednej z gier:P ktory kosztuje 12 Funtow, udalo mi sie go z ftp wydobyc ale na haslo nie dalem rady

  4. #4

    Domyślnie

    ja też...ktos ma jakies pomysly? o ile jesteśmy za cheatami...:P

  5. #5

    Domyślnie

    Jedyna metoda łamania haseł archiwow jest brute force , a to jest czaso chłonne jak hasło jest dłuższe wiec życzę powodzenia , no chyba ze będziesz miał naprawdę sporą moc obliczeniowa to wtedy szybko pójdzie.

    Jak ten boot jest do tibi to poczekaj parę godzin zaraz jakiś temat się znowu przypląta z tym dziadostwem.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 06-17-2007 - 21:40
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6

    Domyślnie

    No właśnie o tym mówię...
    Ja próbowałem jeszcze otworzyć strone w notatniku i poszukać zapisków...czasami sie zdarza że zamieszczą ale albo przeoczyłem albo nie ma

  7. #7

    Domyślnie

    Możesz jeszcze spróbować z adresem strony , na której to było dostępne.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  8. #8

    Domyślnie

    To chyba ślepy zaułek...zostaje brute force... jeśli ci na tym strasznie zależy to niech całe osiedle zpauści brutusa z różnym zakresem szukania:P bezdie szybciej:P bedzie lamalo 12 i już miesiąc tylko

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj