Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Matma na politechnice warszaskiej

  1. #1

    Domyślnie Matma na politechnice warszaskiej

    Witam.
    A wiec czy ktoś miał do czynienia z matematyką na PW. Chodzi mi o to czy tam ciężki poziom. Bo mam do wyboru następujące przedmioty:
    Matematyka dyskretna
    Metody numeryczne
    oraz Metody optymalizacji
    i nie wiem co tu będzie najłatwiejsze.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    czemu wybierasz to co najłatwiesze
    wybierz to co fajnie brzmi

  3. #3

    Domyślnie

    Wybieram to co najłatwiejsze bo:
    1) Miałem już do czynienia z metodami numerycznymi i matematyką dyskretną na Politechnice Radomskiej - oj było ciężko a mi to jeszcze tak w miarę szło. No a teraz zachciało się magistra na PW - tu link przedmioty na informatyce
    http://www.okno.pw.edu.pl/OKNO/okno....ow=36&nrroot=8 i muszę wybrać z przedmiotów podstawowych dwa do wyboru. To kto miał coś do czynienia z tym.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał r_jaro Zobacz post
    Wybieram to co najłatwiejsze bo:
    1) Miałem już do czynienia z metodami numerycznymi i matematyką dyskretną na Politechnice Radomskiej - oj było ciężko a mi to jeszcze tak w miarę szło. No a teraz zachciało się magistra na PW - tu link przedmioty na informatyce
    http://www.okno.pw.edu.pl/OKNO/okno....ow=36&nrroot=8 i muszę wybrać z przedmiotów podstawowych dwa do wyboru. To kto miał coś do czynienia z tym.
    Odpowiem szczerze..... wybierz to co cie najbardziej interesuje, albo to co jest najblizsze twoim zainteresowaniom. Pytanie co latwiejsze co trodniejsze jest ZLE , bo co dla jednych niebem to dla innych pieklem ;-)
    Najlatwiejsze bedzie z tym co lubisz .... jesli lubisz programowac to dawaj metody numerycznel ;-)
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    jeżeli ci to nie jest do niczego potrzebne to pogadaj z rocznikiem starszym i sie dowiedz z czego jest najłatwiej zdać jaki jest najfajniejszy nauczyciel, orientuje sie ktoś czy jeszcze na pw na dział informatyka wymagają fizyke i matme?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6

    Domyślnie

    Bo widzisz są to studia przez internet i jest to informatyka. Metody numeryczne czy matematyka dyskretna do informatyki wiele nie mają bo tam to tylko te całki, różniczki i metody tych uczonych są wałkowane po to aby studenta oblać i żeby on więcej kasy zapłacił. Ja się nastawiam na programowanie. Fakt do metod numerycznych będzie mathematica - ciężki program do opanowania ale w przyszłości i tak nie będę z niego korzystał. Jak widać [link] fizyki tam nie widziałem. Ale może na innym wydziale jest. Dzisiaj muszę zdecydować co wybrać a matmy i tak nie lubię - oczywiście tej zaawansowanej.

  7. #7

    Domyślnie

    studia przez internet, to jest coś dla ,mnie jeszcze powiedz ze zaliczenia sa tez przez internet to już składam papiery
    na jakiej to zasadzie tak właściwie działa, dostajesz od nich materiały i masz je sam przerobić czy jakieś video konferencje?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  8. #8

    Domyślnie

    Dostajesz materiały na płytce i uczysz się w domu, jedziesz na egzamin raz na 2 miesiące i tak 4 razy w roku. Po dwóch latach masz magistra. No i cena pierwszy semestr 3800 zł

  9. #9

    Domyślnie

    perspektywa bardzo interesująca, jeszcze tylko jak by cena była bardziej przystępna a tak właściwie to takie studia nie powinny być tańsze od normalnych w końcu tutaj płacisz za same materiały no i za czas jaki poświecą na zaliczeniu. Orientuje sie ktoś jak to jest potem honorowane przez pracodawców?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli uczelnia ma akredytacje to nie ma prolbemu - magister to magister. Jeszcze nie widzialem aby ktos pytal kogokolwiek gdzie studiowal... magistra ma, w razie czego dyplom tez jest gdyby juz ktos bardzo sie dopytywal - tematu nie ma.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj