Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: plik+trojan

  1. #1

    Domyślnie plik+trojan

    witam

    mam pytanie. jak polaczyc jakis plik (np.allplayer) z trojanem, zebym mogl to nagrac na plyte i dac koledze, i jak on bedzie instalowal tego allplayer albo cos innego to zeby w tle sie trojan mu na kompie zainstalowal. i co mam zrobic zebym widzial co robi na kompie. prosze o odpwiedzi

  2. Domyślnie

    może stwórz własny instalator All'playera zapakuj do niego wszystkie pliki + trojan (z tym żeby się zaszył w systemie trzeba go uruchomić - w ostatnim kroku instalacji "uruchom program All'player" - podmienić na trojana, ten się po cichu uruchomi, zaszyje i będzie czekał ) - a jeśli chodzi o to co ten ktoś robi na swoim kompie, to już zależy od trojana (wł. klienta) - może zdała by się funckja Print Screen'ów
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  3. #3

    Domyślnie

    jak mam stworzyc wlasnego instalatora nie moge podpiac trojana do zwyklej instalki allplayer i dac kumplowi na plycie albo wyslac emailem i jakbys mogl dokladnie napisac co musze zrobic zebym widzial co on robi na kompie, musze miec tego trojana odpalonego u siebie tez

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz zbindować trojana z instalką. Znajdź jakiegoś bindera.
    ---------
    Cytat Napisał Snoop15 Zobacz post
    musze miec tego trojana odpalonego u siebie tez
    U siebie, musisz mieć odpalonego klienta.
    Ostatnio edytowane przez Rolek : 02-14-2008 - 16:39
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

  5. Domyślnie

    jak mam stworzyc wlasnego instalatora
    trochę programowania Cię nie ominie - ale bez obaw, nic trudnego polecam
    Inno Setup, program przeznaczony do tworzenia instalacji własnego - lub cudzego oprogramowania.

    co musze zrobic zebym widzial co on robi na kompie, musze miec tego trojana odpalonego u siebie tez
    No to się wydało że nie wiesz co to jest trojan, - musisz mieć, ale klienta a nie serwer, no chyba że Ci zależy
    Stara jak świat zasada - klient łączy się z serwerem - gdzie serwer to w tym przypadku trojan, a jeśli chodzi o te zrzuty ekranu, to wiele trojanów ma taką funckję, nie wiem np luzak, czy inny, poszukaj...

    Google + Trojany = to czego szukasz

    edit/no albo najłatwiej jak powiedział Rolek, binder - tyle że mniej możliwości
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  6. #6

    Domyślnie

    a ten klient jest razem z trojanem tak ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Snoop15 Zobacz post
    a ten klient jest razem z trojanem tak ?
    Zazwyczaj jak ściągasz trojana to masz 2 pliki: serwera i klienta, czasami jest jeszcze konfigurator.
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

  8. #8

    Domyślnie

    tzn ze klient sluzy do podgladywania, a serwer to trojan ktorego sie przesyla np. kumplowi i jakon to odpali to ja widze w kliencie co on robi tak

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Snoop15 Zobacz post
    tzn ze klient sluzy do podgladywania, a serwer to trojan ktorego sie przesyla np. kumplowi
    Tak

    Cytat Napisał Snoop15 Zobacz post
    i jakon to odpali to ja widze w kliencie co on robi tak
    To zależy, czy trojan ma funkcje podglądania urzytkownika.
    Zazwyczaj pozwalają tylko na kontrole kompa ofiary, ale wiele trojanów ma wbudowane keyloggery, screnschotery, i inne zabawki, niektóre mają też funkcje czatu z ofiarą
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    @Snoop15 - bierzesz sie za trojany nawet nie wiedzac podstawowych rzeczy o nich. W google jest wiele informacji o nich i spokojnie mozna znalezc wszystko co jest potrzebne do 'zabawy' z nimi...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. usunięty plik
    By watras in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 10-19-2014, 23:18
  2. plik naglowkowy
    By lordor in forum C/C++
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-26-2007, 11:17
  3. Odpowiedzi: 10
    Autor: 05-04-2007, 17:39
  4. Szyfr - plik
    By Arturo in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-25-2007, 18:41
  5. Dziwny plik textowy
    By neon18 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-01-2006, 16:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj