Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Problem z podglądaczem

  1. #1

    Domyślnie Problem z podglądaczem

    Witam, mam problem z prześladującą osobą, wypisuje mi kominikaty w "centum sieci i udostępniania" -podgląda mój komputer, sprawę zgłosiłem na policje ale policja normalnie to olała, komputer został sformatowany, nowe partycje zainstalowany legalny windows 7 64bit z wszystkimi aktualnymi poprawkami + antywirus microsoftu, i dalej to samo. jak mogę pozbyć się intruza ewentualnie wykryć kto się bawi?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co to znaczy ze wypisuje cos w "centrum sieci i udostepniania"? Precyzyjnie prosze albo screenshot albo cos w tym rodzaju. Jesli taki sam opis trafil do policji to nie dziwie sie ze olali, zrobilbym to samo.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    A ja na jego miejscu został bym już z Linuxem. Napisz jaki win i wklej logi hijackthis

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Pewnie wpisuje net send "raz dwa trzy baba jaga patrzy"
    Jeśli tak, wejdź w usługi, znajdź "Messenger" i daj na disabled.
    Druga pasująca opcja to odpalanie zdalnego pulpitu, wtedy należało by wyłączyć tak jak na rysunku http://s10.postimg.org/9vknrdvpl/zdalny.png . No chyba że intruz użył zewnętrznego oprogramowania (przeskanuj się), lub użył luki w oprogramowaniu (bo nie aktualizujesz).
    Jeśli po prostu łazi po folderach które udostępniłeś, odudostępnij je Czyli odwróć działania, jakie opisano na przykład tutaj: http://www.humanmedia.pl/download/Ud...sobow_win7.pdf
    Przychodzenie i mówienie "aaa sąsiad z piętra wyżej mnie śledzi" nie mając dowodów to takie niepoważne. Możesz się cieszyć że cię gościu jeszcze o pomówienie na psy nie pozwał.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Co to znaczy ze wypisuje cos w "centrum sieci i udostepniania"?
    No jak to ? normalnie se wypisuje kurde w centrum sieci, potem binduję się na kosz i kasuje wszystkie pliki z przycisków, co Ty informy nie znasz? heheh

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    No jak to ? normalnie se wypisuje kurde w centrum sieci, potem binduję się na kosz i kasuje wszystkie pliki z przycisków, co Ty informy nie znasz? heheh
    Informę to się ma w gimbazji, z Twojego opisu nic nie wynika, a Ty niepotrzebnie kpisz sobie z jednego z największych fachowców tutaj.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  7. Domyślnie

    Napisz coś więcej bo ciekawi mnie ta sytuacja.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    Informę to się ma w gimbazji, z Twojego opisu nic nie wynika, a Ty niepotrzebnie kpisz sobie z jednego z największych fachowców tutaj.
    Pitakosia nie wiem skąd interpretacja, że kpię: ) Może po prostu nie rozumiesz satyry - to nie kpina tylko ja również nie zrozumiałem poczynań twórcy postu i nie mogłem się powstrzymać z parafrazą - ale Ty jak widać dostajesz spinki i masz nastawienie, że każdy to się tylko naigrywa, kpi itp - zmień trochę nastawienie do świata: )
    Extraterrestrial plant

  9. #9

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj