Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Łamanie hasła bios w Lenovo g500s

  1. #1

    Domyślnie Łamanie hasła bios w Lenovo g500s

    Witam. Czy da radę jakoś złamać hasło w biosie? (Laptop Lenovo g500s - nie mam pojęcia jaką ma płytę główną) Wygląda to tak:

    Enter Password

    Czytałem już o metodzie wyciągania baterii i mam pytanie może i głupie dla niektórych, którą baterie muszę wyjąć od płyty głównej czy wystarczy główną baterie od laptopa?
    Jakie są jeszcze metody łamania takiego hasła?
    I czy mogę w tym etapie jakie jest na screenie odpalić jakiś program, plik tekstowy, cmd?

    Z góry dzięki za pomoc!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Zdecydowanie tą na płycie. I wszystkie pozostałe. Na wszelki wypadek potrzymaj tak z godzinę żeby żaden prąd nie został i nie podtrzymał pamięci CMOS:P
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za odpowiedź, zadam jeszcze jedno pytanie. Czy gdy zrestartuje pamięć CMOS to pliki na laptopie zostaną? Bo o to mi najbardziej chodzi.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał hama97 Zobacz post
    Wielkie dzięki za odpowiedź, zadam jeszcze jedno pytanie. Czy gdy zrestartuje pamięć CMOS to pliki na laptopie zostaną? Bo o to mi najbardziej chodzi.
    Pamięć CMOS podtrzymuje ustawienia biosu i zegarka, nie ma nic wspólnego z dyskiem twardym - ta pamięć jest umieszczona na płycie głównej.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Piatkosia2010

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj