Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: BackTrack 5 - Problem z instalacją Grafiki

  1. #1

    Domyślnie BackTrack 5 - Problem z instalacją Grafiki

    Mam problem z instalacją karty graficznej na BackTracku .

    Mam kartę graficzną HD 4670 mobility w lapku.

    Ściągnąłem więc BackTracka5 Premium dla kart ATI. ( obsługa od kart HD 4670 )

    Mam taki oto problem przy próbie odpalenia AMD Catalyst Control Center:

    Kod:
    Cytat:Wystąpił problem podczas inicjowania programu Catalyst Control Center Edycja Linux. Przyczyny mogą być następujące:

    Nie został zainstalowany żaden sterownik graficzny AMD, lub sterownik AMD działa nieprawidłowo
    Zainstaluj sterownik AMD odpowiedni dla danego sprzętu AMD lub skonfiguruj go używając programu aticonfig.


    Ściągnąłem catalysty i zainstalowałem z tym, że mam Back Tracka zainstalowanego na PenDrivie
    i po restarcie gubione są pliki więc nadal nie mogę korzystać z pyrita bo nie mam zainstalowanej karty graficznej.

    Co zrobić aby Live USB BackTracka5 widział moją kartę graficzną HD 4670 ?

    lub

    Jak zainstalować Back Tracka na Pendrivie 8GB z możliwością zapisu danych ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Karty ATI czesto robia problemy, po prostu odpal w nizszej rozdzielczosci i powinno zadzialac. Co do instalacji na pendrive to zobacz na wiki BT albo w google bo setki ludzi na blogach opisalo instalacje, nawet z obsluga szyfrowania danych w locie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wygospodarujesz kilku GiB na HDD żeby zainstalować Backtracka ? Zmiany na które poczynisz na USB jeśli zdecydujesz się na ich zapisywanie spowolnią start systemu.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj