Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Wlamanie do telefonu z androidem

  1. #1

    Domyślnie Wlamanie do telefonu z androidem

    Witam, mam taki niby mały a duży problem, a mianowicie na moim telefonie htc zobaczyłem że zniknęła mi historia przeglądarki w google chrom. Po odzyskaniu jej zauważyłem że są tam strony na które wcale nie wchodziłem. Co się stało to nie wiem, czy padłem ofiarą włamania na telefon Już kiedyś miałem podobny problem w innym telefonie bo z niewiadomych przyczyn na moim SE x10 znalazł się filmik o dziwnej treści. proszę o pomoc i z góry dziękuję. pozdrawiam. JEŻELI NAPISAŁEM W ZŁYM MIEJSCU TO PROSZĘ O PRZEKIEROWANIE MNIE GDZIE KTOŚ MÓGŁBY MI POMÓC
    Ostatnio edytowane przez RYBA234789 : 06-28-2015 - 16:33

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał RYBA234789 Zobacz post
    Witam, mam taki niby mały a duży problem, a mianowicie na moim telefonie htc zobaczyłem że zniknęła mi historia przeglądarki w google chrom.
    1. Historia może być zsynchronizowana z komputerem i ktoś z twojej rodziny/pracy mógł sobie pokorzystać.
    2. Czym się różni android od durszlaka?
    3. Czym się różni zrootowany android od sita na budowie?
    A aplikacje na pewno zaufane? A dodatki? A mieszałeś coś sam?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Fakt faktem na kompie też używam chroma ale wątpię że ktoś z domu mógł korzystać z takich stron. Na telefonie mam zainstalowane programy do sieciowego sterowania komputerem, i jakieś programy pomiarowe na budowe ale ściągnięte ze sklepu play. System mam z rootowany to fakt ale czy mogę jakoś namierzyć, zidentyfikować skąd się to wzięło w moim telefonie i czemu nagle zniknęło

  4. #4

    Domyślnie

    spróbuj reset ustawień

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    A ten program do sieciowego sterowania komputerem to na pewno potrzebny i zaufany? Jego bym odinstalowała lub chociaż wyłączyła w pierwszej kolejności.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  6. Domyślnie

    nie ufam androidom

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj