Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: [c] programowanie pod linuxem

  1. #1

    Domyślnie [c] programowanie pod linuxem

    HELP!

    nie mam pojęcia na temat programowania a tym bardziej już pod linuxem, niestety na moim kierunku studiów wprowadzili przedmiot o nazwie systemy operacyjne chociaż nie studiuję i nigdy nie chciałam studiować informatyki tylko wybrałam ekonomię, dla mnie SO jest męczarnią! chcę mieć to z głowy i tylko zaliczyć... Nie mam o tym zielonego pojęcia, mógłby mi ktoś pomóc uporać się z poniższym zadaniem?


    mamy n klientów "banku" (powyżej 15tu), 3 kasy i serwer. Przez łącze wpisywany jest PID, serwer pobiera PID i przydziela czas realizacji zlecenia (czas gen. losowo miedzy 0,1 a 0,5 sek.) i przydziela nr okienka, dany proces jest uśpiony na ten czas. Informacje przesyłana jest do kasy , o tym który proces w jakim czasie i przy którym okienku został obsłuzony. (nalezy wykorzystać: lącza nienazwane, nazwane, dane jakie "program" ma wypisać: który proces został obsłużony w danym czasie i przez dane okienko)

    HELP!

  2. #2

    Domyślnie

    Wątpię żeby komuś się chciało robić Ci to za darmo, no ale może jestem malej wiary.

Podobne wątki

  1. trojan pod tlena :)
    By blackicenavarro in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 01-18-2007, 20:41
  2. exe pod jpg
    By libi in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 11-15-2006, 09:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj