Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Linki do ebookow na forum!

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie Linki do ebookow na forum!

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Posiadając książkę, masz prawo do posiadania pdf'a.
    O_o nic o tym nie widziałem...
    w takim razie nasuwa się pytanie czy takie zamieszczanie linków do ekoków na forum jest OK

    bo usuwam a może powinny zostać...
    bo teoretycznie ktoś kto ma książkę może sobie pobrać i jest OK...

    Jakie jest wasze zdanie - (szczegolnie prosiłbym osoby za forum odpowiedzialne o wypowiedź) ale i innych - dlatego właśnie temat zamieszczam tutaj a nie w części dla administracji
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  2. #2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    No wg mnie jeśli masz książkę, to możesz pobrać e-booka, ale nie możesz go rozpowszechniać. Tak więc linków nie powinno być wg mnie.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zgadzam sie z suchym... opisujmy sobie co jest w danej ksiazce itd ale nie umieszczajmy linkow... Jak ktos chce linka to ma po to PM aby zapytac opisujacego ksiazke... jak autor opisu bedzie mial linka i chcial to poda, jak nie to nie.

    Ja mam sterty ksiazek papierowych i nie lubie czytac z ekranu za bardzo skoro moge z papieru siedzac w ogorodzie na przyklad... a ebooki przydaja sie bardzo jak trzeba cos szybko znalezc i nie ma czasu na szukanie w papierowych wydaniach.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    A nie jest przypadkiem z tym tak ze jak posiadam e-booka oczywiście oryginalnego to mam prawo się z nim podzielić z osobami które są moimi znajomymi
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. Domyślnie

    Cytat Napisał kosiarz Zobacz post
    A nie jest przypadkiem z tym tak ze jak posiadam e-booka oczywiście oryginalnego to mam prawo się z nim podzielić z osobami które są moimi znajomymi
    Książkę możesz pożyczyć, nie możesz całej kserować, możesz kserować fragment mniejszy niż chyba 1/3 "utworu". Upublicznianie na forum pdf'ów jest łamaniem prawa. Gdyby forum było zamknięte, gdybyśmy byli zamkniętą społecznością, nadal byłoby to łamanie prawa.

    Przepraszam. Powinienem zprecyzować moją wypowiedź.

  6. #6

    Domyślnie

    czy e-booki nie mają praw autorskich? jeśli mają to wg mnie jest to zwykle piractwo. To tak jakbyście umieścili tutaj linka do najnowszej części piratów z karaibów:P W końcu ktoś się nad tym męczył i chciałby na tym zarobić prawda?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Ok wiec linki kasujemy - nio i gitara
    (w sumie to dobrze bo już myślałem że mnie kuroniówka czeka )
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-22-2007, 16:53
  2. ip z forum
    By the4tr in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 04-28-2007, 10:48
  3. Ban na forum
    By De_best in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-02-2007, 22:03
  4. Forum...
    By Olonor in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-18-2007, 23:36
  5. przetłumaczenie ziboru ebookow
    By mario555 in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 10-04-2006, 18:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj