Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Hasła itp

  1. #1

    Domyślnie Hasła itp

    Dzień dobry
    Mam pewien problem. Otóż szukam na internecie od jakiegoś czasu sposobu do obejścia hasła do... mmmm... jakby to nazwać... może od początku. Jestem gimbem i ojciec odcina mi neta przez stronkę którą tworzy sobie router... jestem w orange mój router to funbox i gdy stary mnie zablokuje wyglada to tak: Imgur: The most awesome images on the Internet . Piszę to ze starego kompa na którym internet jest ale jeszcze przed chwilą go nie było i zrobiłem screena. I tutaj pojawia się mój problem. Mówiąc prosto: chciałbym to hasło obejść. Kiedy klikam tutaj: Imgur: The most awesome images on the Internet, wyświetla mi się coś takiego, gdzie stary się loguje: Imgur: The most awesome images on the Internet i tutaj trzeba wpisać hasło: Imgur: The most awesome images on the Internet . Czy da się to jakoś łatwo obejść, a jeżeli nie to czy muszę się nauczyć jakiegoś języka i obejść to programem Będę wdzięczny za każdą pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    sueroto
    Czy da się to jakoś łatwo obejść?

    Myślisz, że dorośli i bogaci ludzie wypuszczają na rynek produkt, który da się łatwo obejść ?. Żaden hacking nie jest łatwy oprócz takiego ze znanymi błędami - wtedy wystarczy nawet tylko kliknąć na skrypt.
    Metodyka Twoich działań musiałby być następująca. Jeśli chcesz obejść hasło najpierw musisz poznać dokładny model routera i poszukać w internecie informacji n/t jego zabezpieczeń i znanych dziur.

    Do łamania haseł nie jest potrzebne programowanie, ale wtedy jest się gorszym hackerem - choćby dlatego, że nie będziesz potrafił sam napisać programu realizującego Twój tok myślenia - a szybkość = przewaga w świecie IT. Wiele serwerów patch'uje się po czasie a zmiana firmware w takich routerach jak Twój to często nawet abstrakcja xD

    Możesz też łudzić się, że ojciec zablokował Cię po adresie MAC - wtedy program do zmiany MAC (tylko on musi być unikatowy w obrębie LAN) i restart komputera.
    Extraterrestrial plant

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz też łudzić się, że ojciec zablokował Cię po adresie MAC - wtedy program do zmiany MAC (tylko on musi być unikatowy w obrębie LAN) i restart komputera.[/QUOTE]

    Nie, nie zablokował mnie po adresie MAC, tylko przez cholerne IP. Sformatowałem komputer od nowa i dalej byłem zablokowany... A może nie musiałbym tego zabezpieczenia obchodzić, tylko wystarczyłby mi program do podmieniania adresu IP?

  4. #4

    Domyślnie

    dostajesz jakieś IP w ogóle ?
    Extraterrestrial plant

  5. #5

    Domyślnie

    Jak jestem w tym menu funboxa(screeny) i jestem połączony z internetem(na telefonie mam to samo) to pojawia mi się nazwa urządzenia i pod tym ip.....

  6. #6

    Domyślnie

    Nie widzę IP na screenach, ale może jestem ślepy: P

    Spróbuj wykonać te 28 kroków, będzie działać na LAN.
    Jak zmienić IP? - porady tipy.pl strona 3

    Daj znać jak ojciec się skapnie xDD
    Extraterrestrial plant

  7. #7

    Domyślnie

    Rzeczywiście, na screenach IP nie ma
    Tak czy owak spróbuję zastosować tę metodę z tego linka który mi dałeś, ale nie wiem czy będzie działać, ponieważ aktualnie mam win7 na moim kompie, a to co wysłałeś jest pod xp.... Spróbuję i dam znać

  8. #8

    Domyślnie

    System nie ma tu znaczenia - chyba, że co najwyżej takie, że te opcje mogą być w innym miejscu. Poradzisz sobie.
    Extraterrestrial plant

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj