Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: wi-fi a open suse 10...

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie wi-fi a open suse 10...

    ktos juz z tym walczyl ? bo mnie sie juz zygac chce
    BlackIceNavarro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Polska, zachodniopomorskie
    Postów
    46

    Domyślnie

    W czym problem? Na oko wygląda że nie możesz zainstalować karty, najczęstszy problem (chyba?) bo trzeba stery w jadrze zainstalować, ale adapterów Wi-Fi jest pełna gama, więc trudno przewidzieć typ problemu...

    Ej i starajcie się pisać w miarę normalne posty, uwzględniając konkretny problem - czego dokładnie nie da się zrobić, np. nie wykrywa mi karty albo gdzie są te sterowniki w jądrze, albo jak już chce to wypróbować to wywala mi błąd <i tu koniecznie cały komunikat błędu>.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja miałem okazje instalować stery na Suse 9.2 do karty wl-8305 (acx100), mozna ndiswrapperem, bardzo łatwa i przyjazna konfiguracja ale osobiście zalecam uzyć firmware bo pod ndiswrapperem nie chcą prawidłowo działać niektóre programy. Jądro w większości przypadków nawet nie wymaga żadnych zabiegów, w trakcie instalacji trafnie są dobierane parametry i moduły prawie pod każdą kartę, wystarczy wgrać sterowniki w postaci firmware lub za pomocą ndiswrapper. Jak napiszesz coś więcej na temat problemu to możesz oczekiwać, że ktoś pomoże.
    Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    wiecie co, rece mi opadly. zawieszam temat do niedzieli moze poniedzialku, nie mam czasu grzebnac-w sobote czeka mnie cisco . ndiswrappera sciagnalem niby jets zianstalowany stery widzi ale nic z tego. karta sieciowa wifi broadcom BCM94318 w lapku. ponoc nie ma z nia problemu, w praktyce jest inaczej.
    BlackIceNavarro

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj