Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Gadżety

  1. #1

    Cool Gadżety

    chciałbym żeby tu wpisywać różne przydatne gadżety przy akcjach socjotechnicznych Tak na początek wie ktoś może jak skonstruować zmieniacz głosu jakieś schematy układu albo coś w tym stylu Szukałem czegoś takiego i rzeczywiście sprzedają np. w alfatroniku ale cena... A jak spytałem wujka googla to mi wyskoczyły linki do zmieniaczy których sie nie da regulować, sprawiają że dźwięk jest metaliczny, sztuczny. Te oferowane w sklepie to zupełnie co innego Brzmiałbym jak 5 letnie dziecko lub co lepsze kobieta Jeśli komuś coś sie obiło o uszy to piszcie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    Nie wiem czy to gardżet ale mózg To jest ważnę, ja tam zmieniaczy głosu nie potrzebuje ponieważ dobrze głosem moduluje

    Telefon jest bardzo przydatny przy SE

  3. #3

    Domyślnie

    telefon wiadomo... ja niestety mam ten problem że mówie dość niewyraźnie no a poza tym kumpel który świetnie głos kobiety udaje mówił że jako kobieta jest łatwiej... zresztą nie dziwne (a zmieniacze to oczywiście do telefonu innych nie widziałem chociaż w sumie to nie ma znaczenia) Czasem jeszcze sie podsłuchy przydają ale to już nie problem kupić mam dwóch znajomych którym kilka lat temu rodzicu pokupowali podsłuchy na gwiazdke

  4. #4

    Question

    słyszałeś o takim zmieniaczu głosu jak mixer
    <script>alert('your computer has been hacked')</script>

  5. #5

    Domyślnie

    walnij mletkiem mikrofon ja np mam opcje nagraj dzwiek a potem zaraz w opcjach mam rozne...

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Albo walnij mlotkiem, albo właśnie- jest coś takiego jak mixer ale pomyśl- zmiana glosu na żywo- trochę ciężko by szło- spróbuj mikrofonu chusteczki lub funkcji say w ekg
    albo jkiegoś narzędzia mówiącego
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba ze daloby sie puscic tak ze na glosnomowiacy i mowic w jakiejs odleglosci od telefonu do mikrofonu od kompa... w kompie jakis program do modulacji a z kompa po glosnikach do sluchawki?
    Zbliża się Trollmagedon...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    76

    Domyślnie

    Mozę to nie tak przydatne przy akcjach socjotechnicznych ale w moim przypadku działa zarypiecie.

    Potrzebujesz USB + ten soft (link poniżej) potem to tylko twoja wyobraźnia.

    Link: http://www.usbhacks.com/

    Ostatnio puściłem to USB u mnie w sieci (około 50 osób) mówiąc ze to jest fajny filmik nagrałem soft + fajna commedie po 24h USB wróciło do mnie z 30 z 50 rożnych folderów zawierających wszystkie hasła cookisy itp.

    Nawet takie cacko może być użyteczne czasami niestety musisz wyculac dostęp do komp ale jak to zrobic zostawie to juz na waszej glowie.

  9. #9

    Domyślnie

    niby mixer jest ale nie przerobie swojego głosu na damski... po pierwsze dużó zabawy a poza tym bedzie lekko nienaturalnie brzmieć... a to co sprzedają to taka albo nakładka na słuchawke albo podczepiasz do kabelków w słuchawce, możesz pójść i np z budki dzwonić

  10. #10
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Gdzie nogi poniosą.
    Postów
    175

    Domyślnie

    A program na komórkę?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj