Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Jak zdobyc IP ofiary ??

  1. #1

    Smile Jak zdobyc IP ofiary ??

    Witam, mam sprawe. Jakie sa sposoby na zdobycie IP np, kolegi ? Z gory dzieki.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    niee niedzienkuj po prostu wypi*** na google

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    czy mi sie wydaje czy temat byl tyle razy juz walkowany na forum ze sie zygac za przeproszeniem juz chce...

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    NIE KARMIC TROLI!!!

    Jak widzicie kolejnego lenia skonczonego (tym razem delikatnie to nazwalem), ktory nie raczy zajrzec i poczytac forum i po raz cholera wie ktory zadaje to samo pytanie, na ktore odpowiedzi leza chyb juz w kazdym dziale to po prostu nie odpowiadajcie. To nie ma sensu... albo sie trole naucza czytac albo pies ich lizal.

    Do LENIA ktory zaczal watek:
    - zapytaj kolegi jaki ma adres IP
    - wyslij go do www.whatsmyip.info i niech ci poda co wyszlo
    - wyslij go na inna strone ktora podaje IP skad sie laczysz
    - podstaw swoja strone ktora loguje kto wchodzi
    - przeczytaj wazne informacje tutaj --> http://hack.pl/forum/thread1152,skar...cych_leni.html
    - ZANIM ZADASZ NASTEPNE PYTANIE POCZYTAJ FORUM!!!
    - jak juz zadajesz pytanie PYTAJ WE WLASCIWYM DZIALE!

    Bardzo podobne pytanie bylo na forum wczoraj...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Sory za nieodpowiedni dzial. Kumpel jest kumaty i moze sie skapnac jak go wysle na stronke. Chcialem od was uslysec ze mozna moze sprawdzic IP tak jak np na zasadzie gg,(w informacjach) a nie kombinowac bez skutku.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    No to w takim razie proponuje podlozyc jakas stronke spreparowana i podac kumplowi linka - strona moze robic cokolwie, nawet przekierowywac gdzies indziej, ale Tobie ma zalogowac jego IP... poza tym ta strona ma nie byc nigdzie podlinkowana bo inaczej google zaindeksuje i poznasz jedynie adres google bot'a

    Kawalek PHP zalatwi sprawe... a dalej redirect... np doskonala wiadomosc dzisiejszego wieczora - rozpad koalicji... masz do tego tasmy o. Rydzyka... albo nowe zdjecia Spice Girls
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    No to witaj w klubie ja tez się niezmiernie cieszę ze to wszystko się rozpada bo jak dla mnie to była porażka od początku, jak można było brać lepera na wice premiera no ale może się nie znam to sa ich układy i prawdopodobnie zrobią wszystko żeby dostac się do władzy i mieć ta wymarzona większość, mi osobiscie nie leży ten rząd i najchętniej bym jak najszybciej wybył z tego kraju no ale jeszcze pare rzeczy mnie tu niestety trzyma, no ale mam nadzieje ze juz nie długo. a co do rydzyka to jest jak dla mnie porażka, jest księdzem jeździ maybachem wyzywa ludzi i jeszcze manipuluje moherami, które wysyłają mu swoje emerytury a co on z nimi robi to nawet nie chce wnikać.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  9. #9
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    panowie... nie gadajmy o polityce bo nam zamkną jeszcze forum

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    No panowie, żeby pisać o polityce Ja nawet się nie wypowiadam bo nie ma o czym ale mam jedną fajną rzecz znalazłem/znaleźliśmy z squealerem licznik kadencji naszego prezydenta co do sekundy

    A propos problemu z tematu to temat był wałkowany parę setek razy a najlepszym odnośnikiem do tego temtu jest: WWW.GOOGLE.PL
    Powiem wam jedno- jest to jajlpesza stronka do wszystkiego i bez gadania
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. jak zdobyc numer gg majac numer ip
    By scorpio in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 04-07-2007, 08:00
  2. Plan wlamu na IP ofiary
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-20-2007, 17:59

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj