Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Atak na portal TVN24.pl?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie Atak na portal TVN24.pl?

    anie mówiłem ze wybory to pic nawode

    osobiscie mysłe ze niebyło zadnego ataku
    hakierów
    poprostu kotoś z redakcji się pomylił
    Ciekawe pewnie ten artykól napisali juz z pół roku temu
    a potem wszytko tak wysterowali w tej swojej telewizji
    ze po wygrało
    Przeciez tajemnica to zadna ze prezesi tvn
    skaczą z radosci
    zreszta konwencja tego kanału jest mniej więcei taka
    po pokazujemy w jak nalepszym swietle
    a całą reszte gnoimy
    np so i lpr własciwie odpadły z gry dzieki mediom (teraz biedny lepper wróci na role a Giertych pewnie załozy jakiś polski odpowiednik bojówek SA )
    daltego całe to przedstawienie wyborcze tszeba
    bojkowtowac
    a przynajmnie w takie formie jak ma to miejsce teraz
    Bo to własciwie media kreują zwyciesce jeszcze przed rozpoczeciem akcji wyborczei
    a wiadomo ze mediach kazdego mozna pokazac w złym świetele
    Czy naprawde sadzicie ze PO wygrało bo ma cos pozytywnego do zaproponowania
    Bo ja niesądze
    primo sa niewyrazni Duo or sekundo czy cośtam
    kazde słowo tuska to stek bzdur
    tek koles jesli mówi tak
    to znaczy ze jest nie
    Troche herezji do obiadku
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 10-22-2007 - 15:24

  2. #2

    Domyślnie

    Nie za bardzo wiem o co chodiz dokladnie w temacie ale na temat wyborow. Wiadomo ze nie glosujemy na PO tylko przeciw PiS
    Zbliża się Trollmagedon...

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Heh - z kim nie rozmawialem i pytalem 'na kogo glosujesz' kazdy odpowiedzial mi prosto - 'na mniejsze zlo', bo prawda jest taka, ze w aktualnej sytuacji nie ma za bardzo na kogo glosowac. Wybory pokazaly jednak, ze ludziom nie jest obojetne co sie w kraju dzieje i tyle... gdyby zbojkotowac i nie isc glosowac to jakby sie polozyc i czekac... moze przestana kopac.

    EOT
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    tak na prawdę to kto to wie jak to tam u nich było, może ktoś sie zdenerwował ze musi tyle czekać i sobie sam sprawdził ale wtedy by pewnie to wcześniej ujawnił, a co do wyborów to jakoś nie przepadałem za dotychczasowym rządem, i jego metodami postępowania czy ten będzie lepszy nie wiadomo gorszy raczej już być nie może osobiście wolałbym LID no ale jest jak jest, i tak wiadomo ze nic wielkiego nie maja szans zdziałać, z racji że w naszym kraju wszyscy by chciali wszystko dostawac od razu .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    Wiesz co niejestem ani pro pisowy ani wogóle niemam zadnej swojej opcji "partyjnej"
    ale jak tak słucham
    o wybieraniu mniejszego zła
    to sie zastanawiam czasami aco było takiego złego w pisie
    zanczy w czym oni byli gorsi od innych parti
    bo ja chyba niewiem
    co to zanczy mniejsze zło
    p.o jest niby tym mniejszym załem a dlaczego ?
    To jest własnie takie sztuczne halo
    Własciwie nikt tak nap[rawde niewie oc chodzi
    ale kazdy wykona zdalne instrukcje
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 10-22-2007 - 17:01

  6. Domyślnie

    OT. Nie wiem czy skumacie obrazek, ale co tam. Na obrazku jest najbardziej naj zły monster ze świata pana Lovecrafta, o ile ktoś czytał

    http://weblisko.com/getimg/mniejsze-zlo-179/

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

  8. #8

    Domyślnie

    w sumie na początku działalności politycznej PiSu, byli mi obojętni i nie przeszkadzali mi ale szybko sie zmieniło moje zdanie po ich postępowaniu i traktowaniu ludzi na początku powiedzieli ze nie dojdzie to tego ze polska będzie rządzona przez dwóch kaczynskich, długo nie było trzeba czekać na złamanie tego postanowienia. Potem podpisanie koalicji z samoobrona i lpr co według mnie było idiotyczne i od początku skazane na porażkę, zrobienie z lepera i giertycha ministrów tez nie było najlepszym posunięciem, następnie po tym jak uznali ze popełnili błąd zawierajac ta koalicje odcinają sie od niej zrzucając cala wine na przeciwników. Cały czas za swoje porażki obwiniają media w szczególności te prywatne a sami prowadzili monopol w mediach publicznych. Prowadzona przez nich polityka zagraniczna nie wymaga chyba żadnych komentarzy. Na wczorajszej konferencji jak przegrali to kaczynski zarzucił tuskowi to ze obiecują obniżenie podatków które nie jest realne, chociaż sami obiecał to samo nawet w większym stopniu.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 10-22-2007 - 19:04
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  9. #9
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Ehh ja nie wypowiadam się na temat wyborów, jednak od początku ( tu zgadzam się z kosiarzem wolałem mniejsze zło- czyli choćby LID (jak to powiedział ktoś w kabarecie- Leki i Drinki lub mój kolega Ludzie i Deb**e)nie przeszkadza mi nawet że kwaśnieski ma chorobe filipińską (pije) wole to niż kwakczyńskich
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    kontynuujac wypowiedzi powyzej...

    ... nie widzieliscie maila z 15 obietnicami "bylego" premiera? Pielegniarki gonil w Warszawie i mowil ze nie ma mowy o podwyzkach a przyszla kampania i obiecywac zaczal... to czemu od razu nie dal tylko mowil ze 'po wyborach'? Faworyzowanie mediow koscielnych przy kazdej okazji - Kosciol (ten z duzej litery - niezaleznie od wyznania jakie ktokolwiek z nas wyznaje) jest od tego aby dbac o wiare a nie o polityke! Wkopywanie ludzi z ktorymi zawarlo sie porozumienia aby pokazac jacy to oni sa BE a my CACY. Brak jakiegokolwiek programu wyborczego - wycofanie sie z obietnic wyborczych w ciagu pierwszych 48h po ogloszeniu wynikow a pozniej realizacja (z reszta nieudolna) planow koalicjantow i opozycji aby pozniej chwalic sie jak to dobrze w kraju zrobilismy.

    ... kielbasa wyborcza (straszne wiory miesa zero)... i zostawmy to w ten sposob.

    Dla mnie wynik tez nie jest moze najlepszy - tez wolalbym cos innego ale jestem mimo wszystko cholernie zadowolony - koniec farsy politycznej, moze w koncu Europa przestanie sie z Polski smiac. Wy tego nie widzicie bedac w Polsce - to jest tzw. 'zabia perspektywa'. Z dystansu wyglada to inaczej.

    W kolejce do konsulatu aby glosowac stalismy ponad godzine (to bylo krotko!), kolejka zakrecala za rog budynku i zapelniala 2 ulice, setki Polakow, niektorzy jechali po kilka godzin samochodami aby dotrzec do lokalu i oddac glosy - za nami stala grupka studentow i w kolejce uczyla sie na swoje testy Kto przyszedl 2-3h po mnie, musial juz stac w kolejce ponad 3h a i tak ludzie stali i czekali, Anglicy z podziwem pytali 'za czym ta kolejka' a gdy slyszeli ze to wybory w Polsce to podnosili kciuk do gory - tak trzymac, nie badzcie obojetni, po prostu glosujcie.


    Co do wlamu na portal tvn24.pl - byl czy bie bylo - kogo to obchodzi - informacja utonela w gaszczu wazniejszych. Jesli ktos sie wlamal to ok - niech mu na zdrowie bedzie, widac tez nie mogl sie wynikow doczekac Jesli portal sie pomylil i napisal cos czego sam nie byl pewien - tez ok - mieli wazniejsze sprawy na glowie tego wieczoru...

    EDIT:
    Jednego Kaczynskiego jeszcze da sie zniesc... dwoch to juz o trzech za duzo (w mysl powiedzenia, ze takich trzech jak ich dwoch to nie ma ani jednego)
    Ostatnio edytowane przez TQM : 10-22-2007 - 19:31
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. atak na skrzynke pocztowa ??
    By lexom in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 10-05-2007, 12:49
  2. atak brute force
    By bartol01 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 09-14-2007, 21:22
  3. Strona internetowa - atak
    By Kosixx in forum Security
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 09-01-2007, 21:32
  4. Atak na program z SUID'em
    By killermachine in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-05-2007, 11:32

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj