Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: web desing

  1. #1
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie web desing

    jak zaokrąglic rogi tabeli tak zęby dawała efekt ekranu telewizora z lat 50 widziałem taki motyw na jakieś strinie właśnie była zrobiona w formie telewizora takie starego strasznie się tym zajarałem ale niewiem jak to zrobic przeszukałem chyba wszyustkie fora jakie znalazłem i nic
    jak ktoś wie to plis o wyjaśnienie

  2. Domyślnie

    Najlepiej będzie gdy dodasz do tego grafikę w dodatkowych kolumnach lub wierszach… Wg mnie to najbardziej finkcjonalne rozwiązanie .
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi tabele na strych....
    niech żyją.... divy divy divy divy divy divy.....

    nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem ale chyba o coś takiego ci chodzilo
    /* patrz do załącznika */

    jesli jednak stronka ma byś z lat 50'tych i chciałbyś zeby źrudło stronki tez było z tych lat to mozesz to też bardzo prosto usyskac poprzez odpowiednie pozycjonowanie lub juz na upartego zrobic talebe 3x3 z odpoowiednimi szerokościami i w komurkach znajdujacych sie na rogach dać zaokrąglane ograzki

    a zeby zrobić tylko tabele z zzaokrąglanymi rogami jest specjalny tag w html tylko nie pamiętam nazwy - w mało którym kursie jest on uwzgledniony - musiałbym poszukać.. ale to na bank nie da Ci efektu telewizora więc myślę że przykład z obrazkami powinien Ci wystarczyć
    Załączone Pliki Załączone Pliki
    • Typ Pliku: zip a.zip (6.7 KB, 10 wyświetleń)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. Gdzie znajdę więcej wiadomości nt. web page hack, podmieniania stron itp.?
    By prezes in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2007, 15:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj