Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: podmiana zawartości strony

  1. #1

    Domyślnie podmiana zawartości strony

    witam. uczę się używać linuxa, jestem newbem(jedyne co potrafię zrobić to wardriving). w windowsie potrafię bez problemu zrobić ddos/dos lub zrobić botnet, ale mniejsza o to.

    chciałbym nauczyć się podmienić zawartość stron(podobno jest to łatwiejsze, niż na windowsie). mogę użyć ubuntu lub kali linux(w razie potrzeby mogę zmienić wersję linuxa). od czego zacząć naukę? polecicie jakieś pdf-y(najlepiej po polsku), poradniki, programy lub wasze porady?

    DO MODERATORA: zastanawiałem się czy nie dodać postu do Newbie - dla początkujących!, lecz pewne doświadczenie mam i dodałem go tu. W razie czego przenieście temat :)

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fotarix Zobacz post
    witam. uczę się używać linuxa, jestem newbem(jedyne co potrafię zrobić to wardriving). w windowsie potrafię bez problemu zrobić ddos/dos lub zrobić botnet, ale mniejsza o to.

    chciałbym nauczyć się podmienić zawartość stron(podobno jest to łatwiejsze, niż na windowsie). mogę użyć ubuntu lub kali linux(w razie potrzeby mogę zmienić wersję linuxa). od czego zacząć naukę? polecicie jakieś pdf-y(najlepiej po polsku), poradniki, programy lub wasze porady?

    DO MODERATORA: zastanawiałem się czy nie dodać postu do Newbie - dla początkujących!, lecz pewne doświadczenie mam i dodałem go tu. W razie czego przenieście temat
    1. Co to ma do linuxa?
    2. Co za różnica jakiego systemu użyjesz? Przecież działasz na systemie zdalnym - jak już masz tam roota
    3. Do podmiany pliku wystarczy umieścić 2 plik i użyć komendy mv
    4. Pamiętaj o zmianie uprawnień pliku
    5. Na prawdę nie masz pomysłu na najbliższe 2 lata i chcesz ten czas odsiedzieć?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj