Witam wszystkich , chciałbym spytać i jeżeli to możliwe poprosić o sposób jak mogę szybko zmienić IP chodzi mi oto aby zmieniać ip np. aby wejść na daną stronę z innym ip potem na nowo ip zmienić i znowu na stronkę . Albo np. czy ktoś zna może jakiś zbiór ip serwerów do których można się podłączyć i za ich pośrednictwem przeglądać stronę zależy mi na tym aby cała akcja była bardzo krótka . Myślałem np. nad zbiorem jakiś miliona serwerów i dodać je do programu który wcześniej napiszemy , może jakiś efektywny program który jest w stanie abyśmy wchodzili na stronę z innym ip i aby tą akcje można było powtórzyć tzn. żeby się szybko po załóżmy 100 razach serwery nie skończyły . A może znacie inny sposób zmiany ip . Jeśli to w czymś pomoże to posiadam zmienne ip albo ponowne uruchomienie router'a trwa troszkę za długo . Bardzo proszę o odpowiedz wieżę że potraficie jeśli ktoś bardziej zainteresowany pisać na pw to jeżeli sposób będzie efektywny to mogę zaproponować jakąś nagrodzę . Jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Dziękuje i pozdrawiam Thomas Lang