Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: zbieranie pakietów gdy brak klienta podłączonego do AP i słowniki ale nie w j. pol

  1. #1

    Domyślnie zbieranie pakietów gdy brak klienta podłączonego do AP i słowniki ale nie w j. pol

    złamanie klucza WEP gdy jest podłączony klient nie sprawia mi problemu

    ale gdy nikogo nie ma podłączonego, to jak ruszyć sieć aby wytworzyć ruch ?

    fragmentacja strasznie długo trwała u mnie, całą noc i pół dnia, i nazbierało coś około 3 milionów pakietów, nie wiem co to znacza, potem wpisuje y, czyli akceptuje, to znowu coś wysyła, a jak dam n, do odczytuje czy tam szuka innych pakietów
    a ruch dalej w tej sieci nie rusza się
    gdy nawet dam wstrzykiwanie ARP
    jedynie mogę poczekać jak ktoś się pojawi

    chopchop nie działa u mnie, coś tam wysyła, a na koniec jest błąd



    i nie wiem co to znaczą te szyfrowanie
    wep, oraz wpa i wp2 wiem

    enc- szyfrowanie
    cipher- nie wiem
    auth- autentyzacja ?
    ska - też nie wiem
    ccmp - nie wiem
    tkip - nie wiem
    psk - też nie wiem

    czynności były wykonywane na back track 5 live

    a jak włamywać się do wpa, wpa2, to na co patrzeć w szyfrowaniu, metodą słownikową oczywiście





    i jaka jest różnica między backtrack 5 a Kali linux ?

    i skąd pobrać słowniki, ale nie w j. polskim, najlepiej po francusku/arabsku/angiesku + inne języki, nie mieszkam w polsce, więc słowniki w tym j. nie przydadzą mi się ;p

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał CrashJack Zobacz post
    ale gdy nikogo nie ma podłączonego, to jak ruszyć sieć aby wytworzyć ruch ?
    słuchaj - skoro zadajesz takie pytania tzn, że włamywanie chcesz używać do celów szkodliwych, klasyfikujesz się od razu do grupy script kiddies. To podłączone komputery tworzą ruch o ile wysyłają/pobierają informacje z zewnątrz. Raczej ciężko jest wytworzyć ruch jak nie ma wytwarzantów tego ruchu - innymi słowy - nie da się.

    Na googlach czasem zgadzam się - ciężko coś znaleźć, ale akurat co do backtrack'a jest naprawdę mnóstwo materiałów - i readable i na yt.


    Co do słowników to hmm, mam złą wiadomość, hackerzy takie pliki przygotowują samodzielnie, może znajdziesz gdzieś proste wersje na necie, ale to są raczej materiały, których interes share'u z innymi jest wątpliwy xD

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj