Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: WPA/WPA2 złamanie hasła

  1. #1

    Domyślnie WPA/WPA2 złamanie hasła

    Witam,

    Udało mi się przechwycić handshake do sieci, lecz za żadne Chiny nie mogę złamać do nich hasła. Próbowałem już kilka różnych słowników i żaden nie dał rady, pomijając już fakt, że mocą obliczeniową mój komputer nie grzeszy i na te duże słowniki nawet nie mam co się porywać.

    W archiwum są pliki .cap do 3 różnych sieci do których zdołałem zdobyć WPA Handshake.

    https://www.dropbox.com/s/4v87g021eytnoxv/Wifi.zip

    Byłby w stanie ktoś to złamać, albo chociaż dać jakiś dobry i nie za duży słownik?

  2. #2

    Domyślnie

    Powiedz mi jakim sposobem wyciagnales handshake.

  3. #3

    Domyślnie

    Tą metodą: cracking_wpa [Aircrack-ng]

    Poczekałem aż klient się podłączy, pokazał się komunikat "WPA handshake" i tyle. Następnie skopiowałem sobie pliki .cap w bezpieczne miejsce.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał yonji Zobacz post
    pomijając już fakt, że mocą obliczeniową mój komputer nie grzeszy i na te duże słowniki nawet nie mam co się porywać.
    Pominąłeś również fakt, że jeśli hasło jest ciągiem cyfr i liter, to żaden słownik ci nie pomoże.
    Pominąłeś również fakt, że w takim wypadku hasła nie złamie nawet superkomputer ( przynajmniej w przeciągu kilku lat ), więc skąd masz wiedzieć, że to nie na słowniku polega problem, tylko na komputerze nie grzeszącym mocą obliczeniową?
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  5. #5

    Domyślnie Mohsin

    Udało mi się przechwycić handshake do sieci, lecz za żadne Chiny nie mogę złamać do nich hasła. Próbowałem już kilka różnych słowników i żaden nie dał rady, pomijając już fakt, że mocą obliczeniową mój komputer nie grzeszy i na te duże słowniki nawet nie mam co się porywać.

  6. #6

    Domyślnie

    tylko trzeba właśnie mieć te szczęście, aby hasełko było w słowniku, jak nie ma go w słowniku to lipa

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj