Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Koniec osla.

  1. #1

    Domyślnie Koniec osla.

    Co wy na to , jak tak dalej pójdzie to zostaniemy odcięci jak Chiny od świata , osobiście jestem także przeciwny piractwu ale to jest jak dla mnie przesada .
    ciekawe kto bedzie nastepny.

    http://www.osiolek.com/
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    wiesz kosiarz ciezko mi jest sie wypowiedziec bo niewiem oczym byl ten osiolek.com
    jak mozesz to napisz to wtedy napisze swoje zdanie :P

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    przed komputerem
    Postów
    63

    Domyślnie

    Faktycznie szkoda.
    @ironwall
    Osiołek.com to strona o p2p sieci edonkey.

  4. #4
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Niekiedy fajnie było a osiołek.com był w miare stronką do poczytania, niekiedy ściągałem z p2p e-booki a tak to wina "kaczyzmu"

  5. #5

    Domyślnie

    ee tam przesadzaja z tym piractwem

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie to oni z tym przemówieniem to trochę przesadzają , no ale w sumie trudno im się dziwić że boją się wpadki.
    Jak by nie było osobiście ich nie używałem, ale szkoda ze się zwijają, mogli by spróbować przekazać komuś inicjatywę na pewno by się ktoś znalazł kto by to jeszcze dalej pociągnął.
    Tak właściwie sieci p2p , do wymiany także w pełni legalnych rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 06-29-2007 - 09:47
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Skype jest przykladem sieci P2P... Joost tak samo (telewizja internetowa - ogladasz co chcesz kiedy chcesz, nagrane programy... fajnie dziala - wymaga minimum 1mbit/sek).

    To jest wlasnie przyklad na to, ze 'P2P != piractwo'. Na p2p mozna niezle zarabiac w legalny sposob, moze nawet w Polsce... w blize nieokreslonej przyszlosci.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hehe i tak p2m rullezzzz :D

    piractwo jest było i będzie....

    mi sie wydaje ze za bardzo sie wszystko naświetliło i wyszło z podziemia - a teraz z powrotem do podziemia wróci - bo teraz spotkać legalnego Windowsa to sztuka już nawet w instytucjach państwowych sie zdarzają (i wiem co mówię) ale tam to nikt nie zajrzy ;) hehe nio całe podejście polityków :)
    Źdźbło w twojej skarpecie wypatrzą a Belki w sejmie już nie :D

    Chyba będzie trzeba sobie porobić "kopie zapasowe" znanych stron póki takowe istnieją... :D

    co do tego czy piractwo jest ok czy nie to był już taki temat - więc tu sprawy nie poruszam...

    co do przesadzania - heh...
    osobiście uważam że jeśli by spadły ceny softu (albo zarobki wzrosły) to i problem piractwa by sie zmniejszył...
    prosty mechanizm rynkowy:
    niska cena + duży popyt = większe zarobki....
    wysoka cena = duży popyt = piractwo + wzrost podaży co z kolei = wzrost ceny - i być tu uczciwy jak musisz płacić za to ze ktoś nie płaci bo inaczej firmie produkującej soft sie to nie będzie opłacało...

    podsumowując:
    Temat - rzeka a nikt nic nie robi tylko narzeka :)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    blad logiczny... wysoka cena = niski popyt = piractwo

    Czy ktos z Was sledzil moze jak sprzedaje sie Vista? Miesiac po premierze w calych Chinach sprzedano TYLKO 200 kopii Windows Vista (jak podaje sam Microsoft hehe). Na ulicy pirata mozna tam kupic o ile pamietam pomiedzy $1 a $3 wiec zadna kasa. Specjalnie w Chinach Vista ma nawet specjalna cene i cos tam jeszcze bylo.. aby cena byla bardzo atrakcyjna... ale nadal - 200 kopii po miesiacu W sumie nic dziwnego, skoro cena Visty to i tak srednia pensja miesieczna w tym kraju :P

    Czy to przypadkiem nie tak jak w Polsce?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    sprzedawac to sie moze vista u....(unilted ...aaaaa jak tak długa neta niedotykam to zapominam połowy zeczy... jakbym miał jakiegoś RAM'a w musku) ta zcrackowana ...ja nawet mam bootscenera "Windows XP(vista terz moze byc ) pirated edition"

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. koniec z haxite.org
    By kosiarz in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 05-27-2007, 13:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj