Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Jak odzyskać hasło????

  1. #1

    Domyślnie Jak odzyskać hasło????

    Wittam!

    Chłopacyy mam taki problem ... mianowicie ok tygodnia temu ktoś włamał sie na moje konto serwisu grono.net po czym zmienił hasło i teraz sobie "szaleje" Chcąc je odzyskać za pomocą opcji "przypomnij hasło" dostaje na maila jedynie nove zaproszenie ,także coś jest nie tak... Czy jest na to jakaś rada? Ev inna metoda na odzyskanie hasła

  2. #2

    Domyślnie

    A nie masz pojecia kto mogl to zrobic ? Znajac zycie to jakis twoj koleszka albo kolezanka i teraz sobie jaja robi , jesli w grono.net nie ma mozliwosci odzyskania hasla , badz wklepania nowego haselka na twoj profil , to przykro mi ale raczej nie odzyskasz konta , chyba ze napiszesz do modow grona ze jest taka sytuacja i prosisz o wygenerowanie nowego hasla , ale watpie zeby cos takiego zrobili ; ) . Jesli dojdziesz do tego kto to zrobil mozna temu komus wrzucic key logera , i gdy zaloguje sie na twoje grono a key logger bedzie wlaczony -bedziesz miala swoje haslo.

    PS.:Nie lubie pisac przez forum , jak chcesz to przez pm wyslij mi swoje gg , wtedy latwiej bedzie zaradzic ;P

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co się orientuje na gronie nie ma możliwości zmiany maila na którym się logowałeś wiec powinno się udać przypomnieć hasło jak masz dostęp do tego maila.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4

    Domyślnie

    No w tym problem ze nie mam pojęcia kto to mógł zrobić...,także opcja z key loggerem nie przejdzie. Poza tym "modzi" raczej nie mają tam mozliwości generacji novch haseł,a administratorzy z kolei z zapałem odpisują już czwarty dzień na prośbe w tej sprawie... także cóż:/

    Dostęp do maila mam,tyle ze opcja "przypomnij haslo" widocznie równiez nawaliła,ponieważ odsyłane na adres jest jedynie nove zaproszenie....
    Ostatnio edytowane przez VeeGa : 04-23-2007 - 21:41

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    OFF TOPIC - post nie ma wybitnie nic wspolnego z hackingiem - dlaczego jest w tym dziale? Przenosze do 'newbie' i poprosze adminow o zalozenie kategorii na forum pt. 'Odzyskiwanie hasel' bo takie posty sa coraz czestsze i coraz bardziej irytujace gdy wiekszosc trafia do dzialu Hacking
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Post pomocy

    jak moge odzyskac haslo na onet poczta .pl

  7. Domyślnie

    na onet BF
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  8. #8

    Domyślnie

    nie bloknie sie po X próbach?

  9. Domyślnie

    Cytat Napisał Teeed Zobacz post
    nie bloknie sie po X próbach?
    Onet? No coś Ty :] jedyna porządna poczta :>
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  10. #10

    Domyślnie

    ale pewnie szybkość skanowania zawrotna będzie haha

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak zdobyć hasło do czyjegoś adresu e-mail?
    By michalm92 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 01-14-2011, 14:54
  2. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 28
    Autor: 02-23-2009, 12:46
  3. jak ODCZYTAC hasło admina w xp
    By zbusiu in forum Hacking
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 03-06-2008, 18:44
  4. skype - jak zdobyć hasło do loginu
    By carek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 09-22-2007, 12:07
  5. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-06-2007, 14:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj