Witam wszystkich,
Jestem zielona i mam żółtodziób, więc proszę Was o cierpliwość i zrozumienie, za - co jestem pewna - dla Was będą pytaniami czy prośbami z łatwym rozwiązaniem a dla mnie wyłączonymi szarymi komórkami, stad 2 noce i dzień szukania sposobu jak zrobić co jest dla mnie bardzo ważne a nie mam fijołkowego jak to zrobić.

Mam ogromną prośbę o pomoc w odszyfrowaniu opisu szczegółów blokady mojego konta bankowego lub jeżeli możliwe odblokowania konta od jutra na tylko 24 godziny. Wczoraj zauważyłam, że przelew na opłatę biopsji i innych temu powiązanych badań i zabiegów, jest nagle zablokowany przez komornika za jakiś dług -> ani komornik nieznany ani dług. Wyjaśnię to z bankiem, nieznanym wierzycielem i postaram się to załatwić formalnie, co rozumiem może trwać wieczność. Jednak, ponieważ od jutra i w następnych dniach mam wszystkie terminy z lekarzami itp., już zaklepane, muszę mieć odblokowane konto na 24 godziny żebym mogła wypłacić sumę, która jest mi potrzebna. Bank: Alior.
Jeszcze raz przepraszam, jestem Newbie i panicznie poszukuję pomocy od osób, które mogą mi pomóc i może nauczyć mnie to i owo. Z gory dzięki.
Przepraszam za niesamowicie długie pytanie i prośbę. W przyszłości będę się skracać.