Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Zdobycie adresu email usera pewnego forum

  1. #1

    Unhappy Zdobycie adresu email usera pewnego forum

    Witam... Nie wiedziałem w jakim dziale mam zamieścić tego posta, ale ten mi się wydawał chyba najodpowiedniejszy...

    Pisałem już o tym na innym podobnym forum, ale niewiele się dowiedziałem, a to ciągle nie daje mi spokoju Ale do rzeczy. Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość odczytania jakoś adresu email, jakiego pewien user na innym forum użył do rejestracji na nim? To dla mnie bardzo ważne, zależy mi na kontakcie z pewną osobą, i chyba tylko w ten sposób mogę tego dokonać Dość długi czas temu ta osoba napisała bardzo smutnego posta na pewnym forum. Po kilku miesiącach od tego zdarzenia próbowałem się z nią jakoś za wszelką cenę skontaktować. Na forum już jej nie było, wysłanie do niej PW nic nie daje, bo ich nawet nie odczytuje. Z resztą, temat tego jej postu był taki, że nawet nie wiem, czy ona jeszcze żyje... Nie daje mi to spokoju, co się z nią stało. Minęło tylke czasu, a ja wciąż o tym myślę... Jedyne co chyba jeszcze mogę zrobić, to właśnie spróbować napisać bezpośrednio na jej maila, tylko jak go zdobyć? Forum stoi na darmowym serwerze mojeforum.net, i od jakichś 9 miesięcy jest praktycznie opuszczone. Nic tam już nie ma (nawet postów i tematów), nikt tam nie zagląda. Nawet admin z niego też gdzieś "zaginął w akcji" i też raczej nie ma z nim kontaktu... Po zalogowaniu się tam można sobie tylko sprawdzić listę zarejestrowanych użytkowników i ewentualnie wysłać PW do kogoś (próbowałem też wysyłać do siebie na próbę i działa, powiadomienia też dochodzą na mail). Pewnie zalogowanie się jakoś na konto admina by załatwiło sprawę. Ale nie bardzo wiem, jak tego dokonać A może jest jakiś "trik" który pozwala jakoś ustalić ten adres emaila? Pomoże ktoś albo coś doradzi? Cokolwiek, proszę... Próbuje już od ponad 4 miesięcy jakoś się skontaktować z tą osobą, i nie mogę przestać myśleć o tym co się z nią stało

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    myślicie że to kolejny "trick" z przemyconym pytaniem "jak się włamać na konto admina na forum?" czy to tylko moje wrażenie?

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    A ja myśle, że ... zgadzam się z toba @JAVAMAN- ponadto dzial jest z pewnoscia nieodpwiedni (ze jeszcze zaden modek sie nie doczepil ehh).
    Druga sprawa- mozna zapytac wprost- "Chodzi mi o zhackowanie konta admina na forum"- bedzie mniej roboty- od razu do dev/null.
    A co do pomocym to upieram sie, żebyś nadal porozmawiał z adminem...jezeli chcesz zlamac przepisy- twoj wybor, tylko, ze to bedzie juz wykroczenie i o dziwo, jezeli cie zlapia to znajac nawnosc i hamstwo ludzkie na 99,9% jestem pewny, ze jako osobe, ktora Ci pomagala podasz tego, kto Ci tu napisze gotowca i myslisz, ze co, ktos jeszcze chce siedziec

    A wiec odsylam do admina forum!!
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt Zobacz post
    Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość odczytania jakoś adresu email, jakiego pewien user na innym forum użył do rejestracji na nim? To dla mnie bardzo ważne, zależy mi na kontakcie z pewną osobą, i chyba tylko w ten sposób mogę tego dokonać
    Fora generalnie obok opcji "wyslij wiadomosc" posiadaja opcje "wyslij email" - tak jest tutaj... Mozesz komus wyslac wiadomosc na forum i musi sie zalogowac aby ja odebrac albo wyslac za posrednictwem forum maila - wtedy wiadomosc zostanie wyslana jako od Ciebie z Twoim mailem na maila odbiorcy. Cala sztuka w tym ze wcale nie musisz znac maila adresata aby wyslac taka wiadomosc. To rozwiazuje Twoj problem.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał javaman Zobacz post
    myślicie że to kolejny "trick" z przemyconym pytaniem "jak się włamać na konto admina na forum?" czy to tylko moje wrażenie?
    Tylko nie wiem, w jakim jeszcze innym celu miałbym włamywać sie na konto admina forum, na którym nic nie ma Żebym musiał aż specjalnie "przemycać" w taki sposób pytanie :/ Może mam podać adres tego forum (tylko trzeba się zarejestrować, żeby tam wejść)? Jeśli ktoś jeszcze nie wierzy, i myśli, że wymyśliłem sobie taką bajkę, żeby tylko zrobić komuś na złość i rozwalić forum :/

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    Druga sprawa- mozna zapytac wprost- "Chodzi mi o zhackowanie konta admina na forum"
    Właśnie w tym problem, że niekoniecznie mi o to chodzi (to jest też odpowiedź do Kolegi Javaman)! Zależy mi tylko na adresie email jednego usera, i jakby się go dało ustalić w jakiś inny sposób to z miłą chęcią bym to zrobił bez włamywania się gdziekolwiek. Dlatego o to zapytałem...

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    A co do pomocym to upieram sie, żebyś nadal porozmawiał z adminem...
    Niestety admin gdzieś przepadł chyba razem z zamknięciem forum, i też nie ma z nim żadnego kontaktu

    @ TQM
    Nie ma w jej profilu emaila Jest ukryty (tzn. nie ma w ogóle funkcji "wyślij mail"), można wysłać tylko PW. Na tym forum było tak, że przy rejestracji email domyślnie był u każdego ukryty, dopiero po zmianie w ustawieniach w profilu, dało się na niego napisać.
    Ostatnio edytowane przez nikt : 06-25-2008 - 15:26

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Ja nie wiem skąd wy bierzecie te historyjki Nie lepiej pisać opowiadania :P
    To jest hack.pl i raczej nikogo nikt nie podejdzie socjotechniką

    Więc tak:
    Podaj nick usera
    Adres postu na forum
    Wszystkie informacje na jego temat jakie znasz.
    Jak spełnisz powyższe kryteria to dam Ci za zupełną darmoche meila i GG jak ma

    btw, jak coś napisał ten "wirtualny user" :P że się zabije i naprawde chciał się zabić to już nie ma po co do niego pisać XD

    P.S Przepraszam za cynizm.

  7. #7
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Cynizm, cechuje każdego- mnie swoisty i specjalny
    Druga sprawa no sory- nie ma e-maila to nie ma trza się z tym pogodzić

    Próbuje już od ponad 4 miesięcy jakoś się skontaktować z tą osobą, i nie mogę przestać myśleć o tym co się z nią stało
    A co się z nia stało UFO porwało Czy zombie zatłukło

    W 4 miesiące to ja bym się asma nauczył
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ShutDown Zobacz post
    Ja nie wiem skąd wy bierzecie te historyjki Nie lepiej pisać opowiadania :P
    To jest hack.pl i raczej nikogo nikt nie podejdzie socjotechniką
    Echh, no przecież mówię, że nie zależy mi na żadnym włamie i wymyślaniu historyjek w tym celu, tylko interesuje mnie jeden adres email. Tylko to, i nic więcej! Nie wiem, to aż taka zbrodnia zapytać o coś takiego na tym forum, że wszyscy tu wietrzą jakiś podstęp, i nikt w to nie wierzy co piszę?

    Cytat Napisał ShutDown Zobacz post
    Więc tak:
    Podaj nick usera
    Adres postu na forum
    Wszystkie informacje na jego temat jakie znasz.
    Niestety, niewiele wiem Znam praktycznie tylko nicka (anita). Adres postu nie mogę podać, bo tych postów na tym forum już nie ma (pisałem już tam powyżej o tym). Po prostu po zalogowaniu się pisze "brak for" i nie ma żadnych postów ani tematów, nie ma prawie nic. Adres forum mogę podać na PW, bo tutaj chyba nie wolno takich rzeczy wklejać.

    Cytat Napisał ShutDown Zobacz post
    btw, jak coś napisał ten "wirtualny user" :P że się zabije i naprawde chciał się zabić to już nie ma po co do niego pisać XD
    Bardzo zabawne...

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    Druga sprawa no sory- nie ma e-maila to nie ma trza się z tym pogodzić
    Nie wiedziałem, że w taki sposób się tu "pomaga"...

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    A co się z nia stało
    Też właśnie chciałbym to wiedzieć.

    Cytat Napisał Eragon Argetlam Zobacz post
    W 4 miesiące to ja bym się asma nauczył
    Nie każdy jest taki genialny jak Ty.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Tak tak też bym się asma nauczył w 4 miechy... jestem genialny ^^
    Ślij line na PW do tego fora :]
    Dalij Ci nie wierzę że mówisz prawdę, ale jak na podstęp to jesteś dobrze przygotowany.Nie ujawniłeś treści postu, dlaczego on był taki smutny (ten post)

    [Zakończenie tematu]
    Nikt nie znalazł kontaktu do tej osoby i hakuje forum żeby coś znaleść...
    [Koniec zakończenia]

    Jeżeli chcesz uzyskać takie zakończenie to zaprawdę powiadam Ci oszczędź tego wszystkim, ponieważ raczej nikt tego nie wykona a będziesz musiał myśleć nad kolejnymi kitami a myślenie nie przyzwyczajonym szkodzi

    P.S Jeżeli Ci w jaki kolwiek sposób ubliżyłem serdecznie za to przepraszam lecz sporo było tu takich i sceptycznie podchodzę do sprawy. Ale zauważ też że staram się pomóc

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Czy nie łatwiej zajerzeć do Googli

    Z powodu mojejcholernej niewyrozumiałości przeczytaj takie tematy i wróć:

    • ataki SQL Injection
    • XSS
    • błędy w różnego rodzaju forach i CMS (sprawdź - dostosuj do forum o które nas pytasz)
    • błędy w aplikacjach webowych (polecam książkę "HackProofing Your Web Aplications"

    Jak to przeczytasz to już nie będziesz musiał do nas przychodzić... Aha ja nie jestem genialny- ja jestem diabelnie uparty! (i tak ten murek przebije)

    Ponadto daj se spokoj- ja wiem swoje ty wiesz swoje, mnie nie przekonasz, ze potrzebjesz tak se ten e-mail i "tesknisz" od 4 miesiecy... No sory- nie chce mi sie w to wierzyc... Wiec widzisz- trafiles na ludzi, ktorzy Ci nie dadza gotowca- nie ma sensu prosic... mozg jest Twoja potega wiec go dobrze wykorzystaj ...

    EDIT
    Nie no załamie się- przeczytałem jeszcze raz twoje posty (nikt) i ja pier***e nie ma postów- pewnie nawet użytkownika (anita- od razu wiedziałem że o babe chodzi) już nie ma jak forum wyczyścili.... OMG

    EDIT2:
    Adres forum mogę podać na PW, bo tutaj chyba nie wolno takich rzeczy wklejać.
    Tiaaa , możesz wysłać każdemu żart a tak na poważnie to lepiej żebyś go wkleił- mam adzieje że nie chodzi o forum od tibii- wtedy wje stwierdzenie nabierze sensu

    Cytat:
    Napisał Eragon Argetlam
    A co się z nia stało

    Też właśnie chciałbym to wiedzieć.
    Napisałem Ci- UFO porwało...

    TEAMT UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY
    Ostatnio edytowane przez Eragon Argetlam : 06-26-2008 - 07:22
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Email
    By gawra in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-26-2008, 19:28
  2. Cookies a email
    By BamBam in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-21-2007, 21:09
  3. ciekawy email;]
    By zwierzak in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-18-2006, 09:24
  4. Odpowiedzi: 19
    Autor: 07-18-2006, 22:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj