Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Skarga na "bemyself"

  1. #1

    Domyślnie Skarga na "bemyself"

    Treść PW od "bemyself":

    Kod:
     w sumie mam Cie w dupie-nie bedzie polemiki 
    Wiesz co niesympatyczny forumowiczu - doszedlem do wniosku ze nie warto odpisywac na Twoj post. Powody sa 2 zalezne od Twojego wieku:
    
    wersja 18 lat i mniej-koledzy Cie tluka i zlosc wtryniasz w posty na forum
    wersja 18+ - zona/dziewczyna/konkubina Ci nie dala i j/w. 
    Atheros? - nanzwa mhata yangu
    Czy takie zachowanie uchodzi na tym forum?

    Osobiście PW z prośbami o włamanie jeszcze zniose.

    Ale chamstwa nie.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    chamstwem to jest publikacja PM, na ktore rzekomo mieliscie przejsc, zeby nie robic syfu na forum...
    nie pamietam juz, kto zakladal temat ze skarga na mnie, ale jesli to byles ty, to nie bemyself jest tutaj nieporzadanym userem tego forum ;>
    War, war never changes.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Również uważam, że publikowanie PM nie jest najlepszym pomysłem.
    Panowie, spróbujcie się dogadać albo nie wchodźcie sobie w drogę jak Wasze charakterki nie pasują w żaden sposób do siebie; wtedy obaj będziecie mieli spokój...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  4. #4

    Domyślnie

    Nie widze nic niestosownego w publikowaniu chamskich i obraźliwych PW.

    Takie zachowanie musi być napiętnowane.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak dla mnie pranie prywatnych brudow na forum jest wysoce niestosowne.
    Chcecie sobie nosa utrzec na PW - prosze bardzo, na forum tego nie wywlekac.

    HINT: Panel Sterowania -> Moje ustawienia -> Lista ignorowanych ... i po problemie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Publikować nie powinieneś, a krótka notka mogła by być. A ja osobiście poleciłbym pw do admina.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak, mozna PW do admina ale admin palcem nie ruszy i nie powinien bo to prywatne rozmowy ludzi na forum, na PW a nie na publicznym. Podalem wyzej opcje ignorowania - to zalatwia problem jesli nie chcemy sie denerwowac niepotrzebnie.

    Dla mnie cala ta skarga nie ma zadnych podstaw i nie bede dalej komentowal bo komus zrobi sie przykro...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Jak to nie ma podstaw, jestem chamsko atakowany za posrednictwem PW, czym sobie na to zasluzylem?

    Ignore juz leci, polecam kazdemu zrobic to samo.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  9. Domyślnie

    Nie ma podstaw, ponieważ masz dostęp do kontroli treści wysyłanej za pośrednictwem PM i sam jesteś w stanie uporać się z tym problemem.
    Podstawy do naszej (modów) interwencji pojawią się, gdy skargi na jedną osobę zostaną złożone przez większe grono forumowiczów.

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Jak to nie ma podstaw, jestem chamsko atakowany za posrednictwem PW, czym sobie na to zasluzylem?
    czym zasluzyles to nie wiem ale wyjasnie dlaczego mowie ze nie ma podstaw do skargi... to byla wiadomosc na PW a nie na forum, PW to Prywatna Wiadomosc wiec z definicji miedzy wami i reszta forum nie ma z tym nic wspolnego... czy jakby napisal do Ciebie maila albo na GG to polecialbys ze skarga do operatora jego maila, moze do operatora swojego maila... albo do GaduGadu, ze sie chamsko zachowal?

    Widzisz jakas roznice miedzy forum a GG? Ja nie widze zadnej... logika jest ta sama, stad tez nie widze podstaw do tej skargi tutaj na forum.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj