Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak złamać hasło do router'a wgr 614 v7

  1. #1

    Domyślnie Jak złamać hasło do router'a wgr 614 v7

    Witajcie mam pewien problem związany z routerem netgear wgr 614 v7.
    Przejdę do konkretów muszę do niego wejść aby włączyć wifi login to oczywiście admin ale hasła nie znam mam też do niego dostęp fizyczny ale nie mogę go zresetować. Na pewno wam się to już nie podoba wyjaśnię dlaczego muszę do niego wejść i włączyć wifi mam w domu 2 routery nadajnik czyli netgara i odbiornik ( zwykły najtańszy router ) mój ojciec wyłączył wifi z powodu słabych ocen a jak coś potrzebuje mam korzystaj z jego komputera który jest podłączony przewodowo mój komputer jest na 2 piętrze więc odpada ciągnąć kabel (zresztą ojciec by się skapnął) zresetować też nie mogę bo by też zauważył więc jedynym rozwiązaniem jest włamać się do niego nie usuwając aktualnego hasła. Pomożecie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Ostrowiec
    Postów
    1

    Domyślnie

    Proponuję poprawić oceny. Podejrzewam, że pomoże :P
    Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić.
    R. Reagan

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hehe, to zdecydowanie najlepsza metoda i zajmie najmniej czasu, bo zlamanie hasla do WPA/WPA2 (a zakladam ze takie jest szyfrowanie Twojej sieci) zajmie znacznie wiecej czasu.
    Nawet gdybys uzyskal dostep do panelu admina na routerze nie sadze abys mogl podejrzec haslo, wiec zostaje albo atak na warstwie radiowej (moze zajac miesiace lub nawet lata) albo poprawa ocen (powiedzmy max 2 tygodnie).

    Tak wyglada rzeczywistosc
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj