Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: !ANewTrojan pytanko

  1. #1

    Domyślnie !ANewTrojan pytanko

    witam

    mam pytanie. jezeli nagram na plyte jakas instalke programu, notatnik z wpisem

    [autorun]
    open=nazwa_trojana.exe

    i serwer trojana (oczywiscie notatnik i serwer trojana ukryje), i jak kumpel wlazy plytke do cd-romu to trojan mu sie automatycznie otworzy na kompie i wtedy bede mogl rpzez klienta szpiegowac komputer tak

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    tylko na penie u3

    /edit
    tia, chodzilo mu o plytke, jesli mod znajdzie chwilke czasu to prosze o wyciecie mojego posta.
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 02-16-2008 - 12:34
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    tylko na penie u3
    Jemu chyba chodziło o CD, a nie o pendrive.

    Cytat Napisał Snoop15 Zobacz post
    jak wlazy plytke do cd-romu to trojan mu sie automatycznie otworzy na kompie
    Tak, chyba że kumpel będzie miał wyłączony autostart.
    Tylko pamiętaj, że wpis "[autorun] open=..." musi być w pliku autorun.inf
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

  4. #4

    Domyślnie

    a moglbys mi napisac jak notatnik zapisac jako .ini ? poniewaz gdy klikam zapisz jako, to jest do wyboru .txt i wszystkie pliki i w dolnej rubryce jest jakeis kodowanie z gory thx

  5. Domyślnie

    Plik -> Zapisz jako -> Zapisz jako typ: Wszystkie pliki -> Nazwa pliku "autorun.inf"
    kodowania nie zmieniaj
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  6. #6

    Domyślnie

    dzieki ci bardzo, a moze byc zamiast wszystkie pliki to .txt?

  7. Domyślnie

    może, plik zapisze się w takim typie, jakie dasz rozszerzenie po kropce nazwa_pliku.?

    Pamiętaj że z tymi trojanami to nie tak łatwo, zwykły firewall
    poinformuje Twojego "kumpla" o wszystkim co będzie próbowało nasłuchiwać, więc dobrze by było jakby ten kumple Ci ufał, to tak PS
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  8. #8

    Domyślnie

    ok dzieki ci, z firewallem nie bedzie problem, poniewaz z tym kumplem co sie od paru dni zainteresowalismy hackingiem itp toon ma firewalla, niektorzy nie maja nawet antywira xD, jeszcze raz dziekuje

  9. Domyślnie

    ok dzieki ci, z firewallem nie bedzie problem, poniewaz z tym kumplem co sie od paru dni zainteresowalismy hackingiem itp toon ma firewalla,
    Chyba Cię nie zrozumiałem Napisałeś że ma firewalla, a jak ma to firewall poinformuje go o tym że jakiś program (tu trojan) próbuje nasłuchiwać na danym porcie, teraz pytanie czy pozwoli mu na to czy nie, bo jeżeli nie to z trojana nico
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  10. #10

    Domyślnie

    chodzilo mi o to ze ten kumpel z ktorym chce trojany podrzucac to ma firewalla wiec mu nie podrzuce, a tak pozatym jezeli firewall mu wyswietla to on kazdemu plikowi daje dostep

Podobne wątki

  1. Pytanko ;]
    By Sh4dow in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-21-2007, 08:51
  2. Pytanko
    By dr_getto in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-22-2007, 20:33
  3. Pytanko ważne
    By Rekultywator in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 12-07-2006, 23:27
  4. Male pytanko
    By xyron in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 11-03-2006, 12:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj