Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: ratujcie bo zwariuje!!!

  1. #1

    Domyślnie ratujcie bo zwariuje!!!

    Witam
    Jestem calkiem zielona,z reszta to i tak zaraz wyjdzie
    Moj problem polega na tym, ze od jakiegos czasu dostaje obrazliwe maile dotyczace prywatnej korespondencji. A ostatnio doszlo juz do tego ze na adres mailowy mojego meza przychodza takze niewybredne anonimy na moj temat.
    Nie wiem jak sie dobrac do nadawcy tych wrednych donosow? Probowalam znalezc IP lub jakikolwiek slad ale nie mam doswiadczenia ani na internetinfo ani z wysylaniem podstepnych linkow.Policja odpada,zalezy mi na poufnosci, wiec blagam Was madrzy ludzie ratujcie! Bede wdzieczna za kazda pomoc,rowniez odplatna.Bardzo mi na tym zalezy.
    Prosze o prywatne wiadomosci na moj adres.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    To moze spróbuj ręcznie zmienić numer IP

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał De_best Zobacz post
    To moze spróbuj ręcznie zmienić numer IP
    jaki nr IP? swój? przecież beti dostaje na maila obraźliwe listy ...

    beti- zależy ci abo dowiedzieć sie kto to pisał czy wystarczy żeby już nie pisał? bo jeżeli chcesz żeby przestał to zmień maila ( no chyba że to jest niemożliwe ). A co do sprawdzania IP to trzeba tylko przejżeć nagłówki maila i przeczytać wpis
    "Received: from (host nadawcy)(ip nadawcy)"
    Ostatnio edytowane przez diler : 04-01-2007 - 17:46

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież zmiana maila jest zawsze mozliwa. Jesli masz domenę np. .pl itd. To zawsze możesz sobie załozyc kolejne adresy.
    Lub załóz sobie na darmowej stronie
    - www.tlen.pl
    - www.poczta.wp.pl
    - www.o2.pl

    ITD.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    pisząc że zmiana maila może być niemożliwa miałem na myśli że np. jest to mail firmy beti i niemożliwa jest zmiana maila ponieważ klienci znają tylko ten adres maila na który były wysyłane obelgi( to tylko przykład )

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    jest takie coś jak spam
    zobacz tak jak kolega napisał jaki to IP jeśli nie jest zmienny - wyblokuj
    długo cie to pewnie nie ochroni - ale zawsze coś - dodatko jest takie coś jak blokowanie po zawartości.., więc jak masz w mailu jakieś niecenzuralne słowa - tez maila wyblokuj...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki za zainteresowanie.Owszem mam tez inne konto na innym portalu ale z tego z ktorym ten caly problem jest zwiazany nie moge narazie zrezygnowac.Z reszta cala rzecz w tym zebym mogla sie dowiedziec czegos o nadawcy anonimow.Niestety chyba nie potrafie.....

  8. #8
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    No to może powiedz na jakim portalu masz maila o którym jest mowa to bedzie ( jak dlamnie ) łatwiej wytłymaczyć co i jak masz zrobić...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał diler Zobacz post
    jaki nr IP? swój? przecież beti dostaje na maila obraźliwe listy ...

    beti- zależy ci abo dowiedzieć sie kto to pisał czy wystarczy żeby już nie pisał? bo jeżeli chcesz żeby przestał to zmień maila ( no chyba że to jest niemożliwe ). A co do sprawdzania IP to trzeba tylko przejżeć nagłówki maila i przeczytać wpis
    "Received: from (host nadawcy)(ip nadawcy)"
    Nie za duzo wiem na ten temat.W dodatku ostatni mail zostal usuniety a ja mam jedynie przeslana kopie w komorce w skrzynce e-mail.Moge cos z tego uzyskac na podstawie adresu tej kreatury?

  10. #10

    Domyślnie

    Konto e-mail mam dla konfiguracji z tel. na plusnecie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj